Čas na serveru 03:55:20

Aukce LXXXX/2023

Jan  Zrzavý - Studie k Antikristu

Studie k Antikristu

Id: 394013

zinkografie/papír, rozměr 26 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Pasta  Oner - For those who came from nothing!

Pasta Oner
For those who came from nothing!

Id: 404209

Vyvolávací cena:

Detail

František  Max - Vesnická stavení

František Max
Vesnická stavení

Id: 405908

olej/karton, rozměr 31 x 45 cm, značeno vpravo dole, dekorativně rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Beneš Knüpfer - připsáno - Najády

Beneš Knüpfer - připsáno
Najády

Id: 421001

olej/plátno, rozměr 35 x 91 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Oskar Schmidt - Černá věž u Daliborky

Oskar Schmidt
Černá věž u Daliborky

Id: 423903

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 29 x 21 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Kupka - L'assiette au beurre - Religion II

František Kupka
L'assiette au beurre - Religion II

Id: 424202

konvolut tří kusů, barevná litografie/papír, rozměr listu 30 x 24cm, značeno a popsáno v tisku ve spodní části, zaskleno, rámováno, politické karikatury Františka Kupky pro pařížský satirický časopis L'Assiette au Beurre z let 1901-1907, konkrétně číslo Religion (Náboženství), No.162, vyd. 1904

Vyvolávací cena:

Detail

Miloslav Jágr - Chagallovská variace

Miloslav Jágr
Chagallovská variace

Id: 427103

olej/plátno, rozměr 47 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Lhotka - Žena

František Lhotka
Žena

Id: 427403

olej/plátno, rozměr 90 x 65 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ferdinand Kotvald - Zámecká kolonáda Karlovy Vary

Ferdinand Kotvald
Zámecká kolonáda Karlovy Vary

Id: 430501

olej/karton, rozměr 33 x 47 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Adolf Born - Hra

Hra

Id: 400603

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 17 x 21 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Kolektiv autorů - Hanácká lidová

Kolektiv autorů
Hanácká lidová

Id: 420307

litografie/papír, rozměr ve výřezu 61 x 45,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám, společná litografie jedenácti autorů: Adolf Born, Václav Jelínek, Kamil Lhoták, Cyril Bouda, Jiří Bouda, Tomáš Bím, Karel Toman, Ctirad Stehlík, Jaroslava Pešicová, Pavel Roučka a kamenotiskař Tomáš Svoboda

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Oldřich Smutný - Putim u Blanice

Oldřich Smutný
Putim u Blanice

Id: 422501

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 26 x 38 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Černý - Milenci

Karel Černý
Milenci

Id: 422904

litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Božena Vohánková - V lese

Božena Vohánková
V lese

Id: 427001

olej/plátno, rozměr 66 x 79 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Emanuel Hosperger - Příboj

Emanuel Hosperger
Příboj

Id: 423501

olej/plátno, rozměr 45 x 130 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený a značně pokroucený rám

Vyvolávací cena:

5 600

Detail