Čas na serveru 11:00:38

Aukce LXXXX/2023

Petr Kurečka - Avatar

Petr Kurečka
Avatar

Id: 409401

velkoformátová fotografie/hliníkový plát, rozměr 100 x 67 cm, vpravo dole věnování a podpis Chantal Poullain, kalendář Proměny 2020

Vyvolávací cena:

Detail

Jaromír Kunc - Sv. Mikuláš

Jaromír Kunc
Sv. Mikuláš

Id: 420504

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Horejc - Múza

Jaroslav Horejc
Múza

Id: 421503

patinovaná sádra, dřevěný podstavec, výška s podstavcem 23,5 cm, výška plastiky 19 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Čeněk Choděra - Skály u Zákolan

Čeněk Choděra
Skály u Zákolan

Id: 422304

olej/karton, rozměr 32 x 24 cm, značeno vpravo dole, rámováno, rozeschlý rám

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Rabas - Zátiší

Václav Rabas
Zátiší

Id: 426704

olej/karton, rozměr 16,5 x 28 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Želva

Jan Kutálek
Želva

Id: 428106

pálená hlína/glazura, rozměr 10 x 8 cm, značeno na spodní straně, drobné oťuky na končetinách

Vyvolávací cena:

Detail

Jan  Kojan - Cesta

Jan Kojan
Cesta

Id: 419403

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Ellen Von Unwerth - Pamela Anderson Returns

Ellen Von Unwerth
Pamela Anderson Returns

Id: 428702

fotografie, rozměr 65 x 45 cm, značeno slepotiskovým razítkem a číslováno vpravo dole, zaskleno antireflexním UV sklem, rámováno, přiložen certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Jaroslav Grus - Na procházce

Jaroslav Grus
Na procházce

Id: 429304

kombinovaná technika/papír, rozměr 62 x 88 cm, značeno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 900

Detail

Hanuš Schwaiger - Návrat

Hanuš Schwaiger
Návrat

Id: 420404

kombinovaná technika/papír, rozměr 57 x 37 cm, značeno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Vzpomínka na rok 1968

Jaroslav Veris (Zamazal)
Vzpomínka na rok 1968

Id: 423701

kombinovaná technika, koláž/olej/karton, rozměr 46 x 43,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jindřich Bubeníček - Konvolut dvou kusů

Jindřich Bubeníček
Konvolut dvou kusů

Id: 428403

akvarel/papír, Kamenný mostek: rozměr 38 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám Vesnické stavení: rozměr 45 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Max Švabinský - Odpočívající dívka

Max Švabinský
Odpočívající dívka

Id: 419407

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan Kutálek - Ryba

Jan Kutálek
Ryba

Id: 428105

pálená hlína/glazura, rozměr cca 8 x 17 cm, značeno na spodní straně

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Jan  Zrzavý - Zpěv

Zpěv

Id: 427201

heliogravura/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace k básni K.H.Máchy Máj

Vyvolávací cena:

4 300

Detail