Čas na serveru 16:15:06

Aukce LXXXX/2023

Vojtěch  Sedláček - V kamenolomu

Vojtěch Sedláček
V kamenolomu

Id: 424001

olej/plátno, rozměr 98 x 140 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Adolf Born - Evropa

Evropa

Id: 420109

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Vincenc Vingler - Opice

Vincenc Vingler
Opice

Id: 421501

patinovaná sádra, rozměr cca 27 cm x 15 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

9 900

Detail

František Cína - Jelínek - Za vesnicí

František Cína - Jelínek
Za vesnicí

Id: 417908

olej/plátno, rozměr 66 x 88 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, ve spodní části malba potřísněná

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Milton H. Greene - Marilyn Monroe - Mandolina Sitting

Milton H. Greene
Marilyn Monroe - Mandolina Sitting

Id: 428703

fotografie, rozměr listu 27 x 26,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na levé straně viditelný zlom papíru (viz foto)

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Ota Janeček - Ptáčci

Ptáčci

Id: 429105

akvarel/tuš/ruční papír, rozměr listu 29,5 x 20 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jiří Kolář - Sedící

Jiří Kolář
Sedící

Id: 429405

koláž/papír, rozměr listu 25 x 28 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Peter Dobiš - Majáles

Peter Dobiš
Majáles

Id: 429504

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 100

Detail

Pasta  Oner - Give Us Cash

Pasta Oner
Give Us Cash

Id: 404205

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Vilém  Plocek - Venkovská hospoda

Vilém Plocek
Venkovská hospoda

Id: 420108

tempera/papír, rozměr ve výřezu 36 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Zeman - Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Karel Zeman
Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Id: 430102

orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 22 x 44 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Karel Zeman - Krabat z pohádky Čarodějův učeň

Karel Zeman
Krabat z pohádky Čarodějův učeň

Id: 430101

orig. pohyblivá plošková loutka, kombinovaná technika, tempera/papír, rozměr ve výřezu 34 x 48 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, stopáž 1:04.12

Vyvolávací cena:

8 600

Detail

Oldřich Kulhánek - Císař Rudolf II.

Oldřich Kulhánek
Císař Rudolf II.

Id: 412602

litografie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno, datováno, číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Sukdolák - Zelená spirála

Pavel Sukdolák
Zelená spirála

Id: 415105

litografie/papír, rozměr listu 76 x 53 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Machala - Torzo

František Machala
Torzo

Id: 420304

dřevěná plastika, celková výška 56 cm, výška plastiky 47 cm, značeno ve spodní části na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail