Čas na serveru 10:43:22

Aukce LXXXX/2023

Josef Jíra - Cesta

Josef Jíra
Cesta

Id: 422906

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 61 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno galerijním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
7 500

54 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 54

Otakar Švec - Sluneční paprsek

Otakar Švec
Sluneční paprsek

Id: 400906

patinovaný bronz, délka bronzového odlitku 50 cm, výška cca 28 cm, celková výška s dřevěným podstavcem cca 34 cm, značeno na podstavci viz foto, jedná se o pozdější odlitek - střední varianta

Vyvolávací cena:
10 500

53 000

Detail

Josef  Svoboda - Bretanští rybáři

Josef Svoboda
Bretanští rybáři

Id: 413502

olej/plátno, rozměr 89 x 89 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

53 000

Detail

Martin Benka - Lúky pod horami

Martin Benka
Lúky pod horami

Id: 425301

olej/karton, rozměr 15 x 25 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě, přiložen znalecký posudek vystavený PhDr. Lubomírem Podušelem

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 58

Kája Saudek - Cuba No!

Kája Saudek
Cuba No!

Id: 424902

kombinovaná technika, tuš/tužka/akvarel/papír, rozměr 26 x 38 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Kristian Kodet - Model

Kristian Kodet
Model

Id: 426402

olej/karton, rozměr 40 x 34 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Jan Štursa - Raněný

Jan Štursa
Raněný

Id: 426501

bronzová plastika na mramorovém podstavci, rozměr plastiky 50,5 x 18 x 11 cm, celková výška s podstavcem 55 cm, značeno na plintu

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Vladimír Komárek - Hrdličky

Vladimír Komárek
Hrdličky

Id: 429905

olej/plátno, rozměr 66 x 53 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

Vladimír Kompánek - Zimní čas

Vladimír Kompánek
Zimní čas

Id: 424101

olej/sololit, rozměr 37 x 44 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložena kopie znaleckého posudku vystaveného PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

50 001

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Spící

Marie Čermínová - Toyen
Spící

Id: 390402

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 14 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 72

Jan Saudek - Tycoons

Tycoons

Id: 424901

fotografie, rozměr cca 40,5 x 31 cm, značeno vpravo dole, popsáno ve spodní části, číslováno na levé straně 5/5, chráněno plexi, rámováno, poškrábané krycí plexi

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Příhozy: 54

Salvador Dalí - Space Elephant

Salvador Dalí
Space Elephant

Id: 420607

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58 x 37 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

47 000

Detail

Příhozy: 58

Pasta  Oner - Diamond

Pasta Oner
Diamond

Id: 427002

kombinovaná technika, akryl/plátno/sítotisk, rozměr 70 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora, přiložena kopie certifikátu vystaveného autorem (10.11.2020)

Vyvolávací cena:
12 500

47 000

Detail

Salvador Dalí - Tři mladé ženy a tající piano

Salvador Dalí
Tři mladé ženy a tající piano

Id: 425602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 66 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno: A.Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí", str. 242

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 66

Vincent Hložník - Figury

Vincent Hložník
Figury

Id: 426705

olej/karton, rozměr 30 x 58 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

46 000

Detail

Příhozy: 54