Čas na serveru 00:00:40

Aukce LXXXX/2023

Václav Tikal - Muchláž I

Václav Tikal
Muchláž I

Id: 423702

kombinovaná technika, olej/tempera/tuš/papír, rozměr ve výřezu 33 x 23 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Eduard Boehm - Rybář

Eduard Boehm
Rybář

Id: 429506

olej/dřevo, rozměr 26 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 499

Detail

František Blažíček - Pozdní frgálův přelet nad Tatrami

František Blažíček
Pozdní frgálův přelet nad Tatrami

Id: 427004

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Saudek - The Childhood - a Kitch

The Childhood - a Kitch

Id: 428201

fotografie/papír, rozměr 30 x 39 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát pravosti

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Jan Rapin - Odaliska

Jan Rapin
Odaliska

Id: 429301

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Salvador Dalí - Neviditelný muž

Salvador Dalí
Neviditelný muž

Id: 417501

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 61 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, Albert Field - oficiální katalog grafických děl Salvadora Dalí č.239

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Vojtěch Preissig - Kytice ve váze

Vojtěch Preissig
Kytice ve váze

Id: 424701

barevný lept/akvatinta/papír, rozměr listu 62 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Salvador Dalí - La Fecundidad

Salvador Dalí
La Fecundidad

Id: 429501

stříbrný reliéf, rozměr reliéfu 22 x 17 cm, značeno, rámováno v kazetě, limitovaná edice, přiloženo osvědčení puncovního úřadu o ryzosti a hmotnosti objektu

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Karel  Toman (1957) - Jabloň

Karel Toman (1957)
Jabloň

Id: 422305

olej/plátno, rozměr 40 x 40 cm, značeno vlevo dole, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Adolf Born - Přátelé

Přátelé

Id: 429603

propiska/papír, rozměr ve výřezu 7,5 x 12 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Iva Hüttnerová - Setkání

Iva Hüttnerová
Setkání

Id: 427901

litografie/papír, rozměr listu 54 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Adolf Born - Léto pro kočku

Léto pro kočku

Id: 429101

litografie - autorský tisk/papír, rozměr listu 27 x 19 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Jiří Anderle - Plačící

Plačící

Id: 428901

lept/papír, rozměr listu 32,5 x 48 cm, značeno a datováno ve spodní části, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Jiří Mareš - Muž na koni

Jiří Mareš
Muž na koni

Id: 419404

olej/sololit, rozměr 70 x 32 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Příhozy: 49

Adolf Born - Dürer se svým zajíčkem

Dürer se svým zajíčkem

Id: 420104

lept/papír, rozměr ve výřezu 24 x 33 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail