Čas na serveru 09:00:51

Aukce LXXXXVII/2024

Patrik Saudek - Ródeo U.S.A.

Patrik Saudek
Ródeo U.S.A.

Id: 494902

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Václav Špála - Píseň venkova

Píseň venkova

Id: 492301

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

11 100

Detail

Michal Landa - Florencie

Michal Landa
Florencie

Id: 496402

akryl/sololit, rozměr 77 x 61 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Jim Wood - Gorilla temple

Jim Wood
Gorilla temple

Id: 500201

olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 59 x 44 cm, značeno na levé straně rámováno

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Blanka Matragi - Návrh šatů

Blanka Matragi
Návrh šatů

Id: 490104

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 18 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Kristian Kodet - Hrátky

Kristian Kodet
Hrátky

Id: 491804

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jaroslav Serpan - GFF12

Jaroslav Serpan
GFF12

Id: 489002

tempera/papír, rozměr listu 25 x 64,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně popsáno

Vyvolávací cena:

10 100

Detail

Apollonas Soben - Esence Benátek

Apollonas Soben
Esence Benátek

Id: 466801

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a číslováno na pravé boční části obrazu, popsáno na zadní straně, nerámováno, přiložen Certifikát autenticity

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Apollonas Soben - V mezích estetiky

Apollonas Soben
V mezích estetiky

Id: 466802

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Hladík - Lipnice od Bratroňova

František Hladík
Lipnice od Bratroňova

Id: 486403

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 27 x 36 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Oldřich Koníček - Květinové zátiší

Oldřich Koníček
Květinové zátiší

Id: 487901

olej/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně autorské číslo 1526

Vyvolávací cena:
9 500

10 000

Detail

Jiří Balcar - Okno

Jiří Balcar
Okno

Id: 491307

kombinovaná technika/papír, rozměr 54 x 36 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
7 500

10 000

Detail

Aleš Leznar - Zastávka na občerstvení

Aleš Leznar
Zastávka na občerstvení

Id: 496501

kombinovaná technika, akryl/olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 900

Detail

Josef Ullmann - Cestou k chalupám

Josef Ullmann
Cestou k chalupám

Id: 489303

olej/karton, rozměr 14,5 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Otakar Hůrka - V zimě

Otakar Hůrka
V zimě

Id: 493503

olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, značeno vlevo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 600

Detail