Čas na serveru 09:00:48

Aukce LXXXXVII/2024

Kamil Lhoták - Balon. Křídla. Vrtule

Kamil Lhoták
Balon. Křídla. Vrtule

Id: 496003

litografie/papír, rozměr ve výřez u 23,3 x 16,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka. G 127, str. 124

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Miroslava Kocmanová - Večer v zahradě

Miroslava Kocmanová
Večer v zahradě

Id: 483601

olej/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Robert Jiran - Na divanu

Robert Jiran
Na divanu

Id: 486806

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Olbram Zoubek - Ruce a boky

Ruce a boky

Id: 491337

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 19,5 x 15,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1989)

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Příhozy: 53

Stanislav Kolíbal - Bez názvu II

Stanislav Kolíbal
Bez názvu II

Id: 491329

lept/papír, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 700

Detail

Stanislav Kolíbal - Pozice kruhu

Stanislav Kolíbal
Pozice kruhu

Id: 491326

suchá jehla/papír, rozměr listu 49,5 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

14 600

Detail

Olbram Zoubek - Andělíček

Andělíček

Id: 483806

papírový reliéf/ruční papír, rozměr 20,5 x 14,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2008)

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Adolf Born - Muž s kocourem

Muž s kocourem

Id: 489201

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 19 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Pravoslav Kotík - Ženy

Pravoslav Kotík
Ženy

Id: 486011

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 34 x 23,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Karel Hodr - Kvetoucí louka

Karel Hodr
Kvetoucí louka

Id: 494102

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

  Neznačeno - Lekníny

Neznačeno
Lekníny

Id: 495703

olej/plátno, rozměr 33 x 40 cm, neznačeno, rámováno, drobné oděrky na rámu, v minulosti restaurováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Otakar Nejedlý - Kvetoucí strom

Otakar Nejedlý
Kvetoucí strom

Id: 496203

olej/sololit, rozměr 30 x 40 cm, značeno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Jaro Procházka - Pražské panorama

Jaro Procházka
Pražské panorama

Id: 496401

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Pasta  Oner - Alone Beautiful

Pasta Oner
Alone Beautiful

Id: 446601

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Olbram Zoubek - Marie - zvěstování

Marie - zvěstování

Id: 485704

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu cca 21,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, na zadní straně věnování autora, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2005)

Vyvolávací cena:

13 500

Detail