Čas na serveru 06:16:45

Aukce LXXXXVII/2024

Olbram Zoubek - Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Olbrame! Olbrame! Olbrame!

Id: 487504

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu cca 28,5 x 21 cm, neznačeno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1992)

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

František  Tichý - Commedia dell arte I

František Tichý
Commedia dell arte I

Id: 488701

tříbarevná suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 42,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan Rapin - Indécis - Nerozhodná

Jan Rapin
Indécis - Nerozhodná

Id: 499001

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno, po

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Jan van Haensbergen - okruh - Portrét neznámého šlechtice

Jan van Haensbergen - okruh
Portrét neznámého šlechtice

Id: 492502

olej/plátno, rozměr 37 x 30 cm, neznačeno, rámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, krakelovaná malba

Vyvolávací cena:

13 200

Detail

Miroslava Kocmanová - Krajina

Miroslava Kocmanová
Krajina

Id: 483604

olej/plátno, rozměr 81 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Robert Jiran - Paříž

Robert Jiran
Paříž

Id: 486807

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno na zadní straně, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Maxim Kopf - Mořské pobřeží

Maxim Kopf
Mořské pobřeží

Id: 486902

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Václav Špála - Dívčí akt (v rozpuku)

Dívčí akt (v rozpuku)

Id: 490503

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Oldřich Smutný - Na plovárně

Oldřich Smutný
Na plovárně

Id: 491347

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Olbram Zoubek - Josef s ratolestí

Josef s ratolestí

Id: 494401

papírový reliéf/zlato, ruční papír, rozměr listu 19,5 x 15 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1996)

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Kamil Lhoták - Měsíc nad nádrží

Kamil Lhoták
Měsíc nad nádrží

Id: 496002

litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 20,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka, str. 362, obr. G444

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 400605

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 11,5 x 10 cm každý, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Příhozy: 51

Olbram Zoubek - Loučení s ratolestí

Loučení s ratolestí

Id: 481102

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr listu 19 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 2003)

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Robert Jiran - Dívky s míčky

Robert Jiran
Dívky s míčky

Id: 486801

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Otakar Číla - Zaklínač hadů

Otakar Číla
Zaklínač hadů

Id: 490102

olej/karton, rozměr 40 x 36 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

11 500

Detail