Čas na serveru 04:51:14

Aukce LXXXXVII/2024

Patrik Saudek - Cuba - Kuba - Libre!

Patrik Saudek
Cuba - Kuba - Libre!

Id: 494901

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Vladimír Jeniš - Sen o staré Praze XIX

Vladimír Jeniš
Sen o staré Praze XIX

Id: 497001

akryl/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Saudek - Jast another card... Denisa

Jast another card... Denisa

Id: 490201

kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Vojtěch Čapek - Dynamic Lava

Vojtěch Čapek
Dynamic Lava

Id: 494702

akryl/plátno, rozměr 80 x 80 cm, značeno vpravo dole, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Roman Havelka - U vody

Roman Havelka
U vody

Id: 495401

olej/karton, rozměr 28 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Vlastimil Zábranský - Odhalení

Vlastimil Zábranský
Odhalení

Id: 491803

kombinovaná technika/karton, rozměr 14,5 x 18 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

16 888

Detail

Jan Saudek - Evita, the Goddess

Evita, the Goddess

Id: 483422

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

16 700

Detail

Jiří Anderle - Groteskní scéna - Pocta Jiřímu Šalamounovi

Groteskní scéna - Pocta Jiřímu Šalamounovi

Id: 489901

kombinovaná technika, lept/suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, značeno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Kutálek - Čertík

Jan Kutálek
Čertík

Id: 490603

pálená hlína/glazováno, rozměr 14 x 10 cm, značeno ve spodní části, na několika místech drobné otluky

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Jan Saudek - The Burden

The Burden

Id: 483421

Vyvolávací cena:

15 700

Detail

Ota Janeček - Dívka

Dívka

Id: 481103

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 21 x 14,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, na zadní straně kat.číslo 9839

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Oldřich Kulhánek - Helga

Oldřich Kulhánek
Helga

Id: 485203

litografie/papír, rozměr listu 72 x 55,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jan Saudek - 17. listopad

17. listopad

Id: 485702

kolorovaná fotografie, rozměr listu 36,5 x 27 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Jiří Anderle - Dvě figury

Dvě figury

Id: 491327

kolorovaný lept/papír, rozměr listu 39,5 x 48 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Sládek - Srbsko - Dušičky

Karel Sládek
Srbsko - Dušičky

Id: 494001

olej/plátno, rozměr 69 x 114 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, autorsky rámováno

Vyvolávací cena:

15 500

Detail