Čas na serveru 05:39:54

Aukce LXXXXVII/2024

Viktorie Chaloupková - Horečka noci

Viktorie Chaloupková
Horečka noci

Id: 495101

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František  Tichý - Přijela pouť

František Tichý
Přijela pouť

Id: 495201

tužka/papír, rozměr listu 16 x 25 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Francouzská krajina

Otakar Hůrka
Francouzská krajina

Id: 478304

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 22 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Václav Zykmund - Mraky

Václav Zykmund
Mraky

Id: 491335

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Antonín Procházka - Romulus a Remus

Antonín Procházka
Romulus a Remus

Id: 483003

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 35 x 48 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Otakar Hůrka - Paříž

Otakar Hůrka
Paříž

Id: 478305

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 27 x 22 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Kamil Lhoták - Kočáry

Kamil Lhoták
Kočáry

Id: 485201

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 57 x 61 cm, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Horyna - Odpočívající

Ivan Horyna
Odpočívající

Id: 489403

olej/sololit, rozměr 26 x 28 cm, značeno a datováno, vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Pavel Turjanský - Hrnek modro-oranžový

Pavel Turjanský
Hrnek modro-oranžový

Id: 476402

akryl/plátno, rozměr 70 x 80 cm, značeno vlevo dole, olištováno, malba na několika místech krakelovaná, odlupující se (viz foto), po

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Jan Štěpánek - Bezhlavý jezdec

Jan Štěpánek
Bezhlavý jezdec

Id: 483404

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, značeno na zadní straně, 3. str. I. dílu komiksu Bezhlavý jezdec (podle T.M. Reida) publikováno v časopise Kometa, r. 1989-92, č.6, volně loženo

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

František Michl - U vesnického rybníka

František Michl
U vesnického rybníka

Id: 493802

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, volné plátno

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Eugen Krón - Matka s dítětem

Eugen Krón
Matka s dítětem

Id: 496403

litografie/papír, rozměr 38 x 28 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, pravý dolní roh natržen (viz foto)

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Karel Růžička Rodon - V parku

Karel Růžička Rodon
V parku

Id: 482203

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18,5 x 15,5 cm, značeno vlevo nahoře, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štěpánek - Cesta kolem světa za 80 dní, I.

Jan Štěpánek
Cesta kolem světa za 80 dní, I.

Id: 483401

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, publikováno v Magazínu Komety, 1991, nakl. Comet Praha, značeno a popsáno na zadní straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Štěpánek - Cesta kolem světa za 80 dní, II.

Jan Štěpánek
Cesta kolem světa za 80 dní, II.

Id: 483402

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, publikováno v Magazínu Komety, str. 67, r. 1991, nakl. Comet Praha, značeno a popsáno na zadní straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail