Čas na serveru 03:54:26

Aukce LXXXXVII/2024

Blanka Matragi - Obecní dům

Blanka Matragi
Obecní dům

Id: 485706

ručně kolorovaný tisk/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 20 cm, značeno a číslováno ve spodní části, 13/30, II. edice, paspartováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Marie Čermínová - Toyen - Dívka u křížku

Marie Čermínová - Toyen
Dívka u křížku

Id: 487502

zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef Soukup - Kokořínsko

Josef Soukup
Kokořínsko

Id: 486401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 700

Detail

Oldřich Kulhánek - Ruce

Oldřich Kulhánek
Ruce

Id: 473506

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jozef Haščák - Z cirkusu

Jozef Haščák
Z cirkusu

Id: 495801

akryl/sololit, rozměr 50 x 35 cm, značeno a datováno na levé straně, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
6 000

7 500

Detail

František Daněk - Sedláček - Léto

František Daněk - Sedláček
Léto

Id: 496701

olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Iva Hüttnerová - Karty

Iva Hüttnerová
Karty

Id: 497505

litografie/papír, rozměr 54 x 45 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jan Rapin - Emanuelle

Jan Rapin
Emanuelle

Id: 499002

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, značeno ve spodní části, rámováno, po

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Jiří Kolář - Jízdní řád

Jiří Kolář
Jízdní řád

Id: 491101

serigrafie/papír, rozměr 95 x 68 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno antireflexním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:

7 100

Detail

Olbram Zoubek - Konec

Konec

Id: 483805

papírový reliéf/ruční papír, rozměr listu 21,5 x 15 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1990)

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Adolf Born - Rozhovor s papouškem

Rozhovor s papouškem

Id: 489301

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 15 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

  Autor neurčen - Závěr oslav

Závěr oslav

Id: 490401

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 35,5 x 30 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Zdeněk Sklenář - Žena

Zdeněk Sklenář
Žena

Id: 491321

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

A.B. Piepenhagen - okruh - Jezerní krajina

A.B. Piepenhagen - okruh
Jezerní krajina

Id: 492501

olej/karton, rozměr 24,5 x 28,5 cm, neznačeno, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Viktorie Chaloupková - Schoulená

Viktorie Chaloupková
Schoulená

Id: 495102

olej/sololit, rozměr 80 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

7 000

Detail