Čas na serveru 07:33:10

Aukce LXXXXVII/2024

Karel Holan - Na periferii

Karel Holan
Na periferii

Id: 491304

olej/karton, rozměr 58 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Jan Kotík - Hlava

Jan Kotík
Hlava

Id: 491318

kombinovaná technika, pastel/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Otakar Hůrka - U chalupy

Otakar Hůrka
U chalupy

Id: 493001

olej/karton, rozměr 49 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

J.S. Jaroslav Šolc - Úsvit

J.S. Jaroslav Šolc
Úsvit

Id: 494101

olej/tištěný archivní pigment/akryl/plátno, rozměr 44 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Adolf Born - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 456902

litografie/papír, PF 93: rozměr ve výřezu 18 x 13 cm, značeno a popsáno ve spodní části, PF 78: rozměr ve výřezu 9,5 x 27 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Zdeněk Červinka - Podzimní portrét

Zdeněk Červinka
Podzimní portrét

Id: 489302

olej/sololit, rozměr 16,5 x 13 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Alois Wierer - Pražské střechy

Alois Wierer
Pražské střechy

Id: 491201

olej/karton, rozměr 39 x 27,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef  Šíma - Krystal

Josef Šíma
Krystal

Id: 491323

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 21 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Číla - Albánský rolník

Otakar Číla
Albánský rolník

Id: 492903

olej/karton, rozměr 50 x 35 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Otakar Číla - Albánská cikánka

Otakar Číla
Albánská cikánka

Id: 492904

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef (Joža) Koudelka - Ze Slovácka - u studny

Josef (Joža) Koudelka
Ze Slovácka - u studny

Id: 493101

olej/plátno, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, rozeschlý rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Alois Kohout - Kostelní Střímelice

Alois Kohout
Kostelní Střímelice

Id: 496904

olej/plátno, rozměr 71 x 91 cm, značeno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 491312

monotyp/papír, rozměr listu 38,5 x 28 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Gustav Macoun - Tání

Gustav Macoun
Tání

Id: 492902

olej/karton, rozměr 35 x 45 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Émile-Antoine Bourdelle - Herakles

Émile-Antoine Bourdelle
Herakles

Id: 475401

patinovaná sádrová plastika, rozměr cca 68 x 60 cm, značeno a popsáno na zadní straně, v minulosti část opravena (Heraklův luk), sádrová verze základního díla francouzského sochaře Emila Antoina Bourdella. Modelem pro tuto sochu stál samotný kapitán kyrysníků Doyen - Parigota, který byl schopen udržet náročnou pózu mýtického střelce obludných ptáků Stymfalského jezera.

Vyvolávací cena:
8 000

8 000

Detail