Čas na serveru 05:50:52

Aukce LXXXXVII/2024

Jan Saudek - Johana

Johana

Id: 492001

digitální tisk/plátno, rozměr 46,5 x 36 cm, značeno a datováno vlevo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

24 345

Detail

Jiří Anderle - Podzim

Podzim

Id: 492801

kolorovaný lept/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 35,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Gustav  Porš - Zima u chalup

Gustav Porš
Zima u chalup

Id: 495001

olej/karton, rozměr 34,5 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Iva Hüttnerová - Paní Zima

Iva Hüttnerová
Paní Zima

Id: 486009

kvaš/papír, rozměr kresby 24 x 16 cm, značeno, datováno a pospáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 001

Detail

Alena Kučerová - Krajina

Alena Kučerová
Krajina

Id: 491336

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr listu 38 x 48,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Tomáš Hřivnáč - Akt ženy

Tomáš Hřivnáč
Akt ženy

Id: 491802

Vyvolávací cena:
7 500

23 000

Detail

Jiří Anderle - Podle Bernarda Luini

Podle Bernarda Luini

Id: 494501

suchá jehla/lept/papír, rozměr ve výřezu 68,5 x 51 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

23 000

Detail

Účastníci: 18

Bernard Buffet - Chléb a víno (Le Pain et le Vine)

Bernard Buffet
Chléb a víno (Le Pain et le Vine)

Id: 495602

litografie/papír, rozměr ve výřezu 63 x 45 cm, značeno a datováno vpravo nahoře v tisku, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

22 100

Detail

Salvador Dalí - Casanova, akt s ústřicemi

Salvador Dalí
Casanova, akt s ústřicemi

Id: 482906

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 43 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan Saudek - The late late afternoon

The late late afternoon

Id: 483426

kolorovaná fotografie, rozměr listu 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

21 000

Detail

Jan  Zrzavý - Maska

Maska

Id: 474601

kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, ve spodní části přeložený papír (viz foto)

Vyvolávací cena:

20 000

Detail

Adolf Born - Krasojízda

Krasojízda

Id: 487702

litografie/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Salvador Dalí - Apoteóza dolaru

Salvador Dalí
Apoteóza dolaru

Id: 495604

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 59,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Pasta  Oner - Last Day in Paradise

Pasta Oner
Last Day in Paradise

Id: 446602

Vyvolávací cena:

18 000

Detail

Jan Saudek - The Dark Rider

The Dark Rider

Id: 483423

Vyvolávací cena:

18 000

Detail