Čas na serveru 07:33:09

Aukce LXXXXVII/2024

Jan Saudek - Portrét dvou slavných mužů (Tycoons)

Portrét dvou slavných mužů (Tycoons)

Id: 490203

fotografie/papír, rozměr cca 31 x 27 cm, značeno, datováno a popsáno po obvodu fotografie, volně loženo

Vyvolávací cena:

50 900

Detail

Příhozy: 66

Antoš Frolka - Z kostela

Antoš Frolka
Z kostela

Id: 496703

olej/plátno, rozměr 69 x 51 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 51

František Ringo Čech - Praha

František Ringo Čech
Praha

Id: 498203

olej/plátno, rozměr 80 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

50 000

Detail

Josef Váchal - Středověk, Z Postyly kacířské

Josef Váchal
Středověk, Z Postyly kacířské

Id: 491331

barevný dřevoryt/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 34 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

48 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Svícen

Andrej Bělocvětov
Svícen

Id: 488702

olej/plátno, rozměr 24,5 x 33 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno, publikováno v katalogu Ohniska znovuzrození, České umění 1956 - 1963

Vyvolávací cena:

46 001

Detail

Příhozy: 59

Kristian Kodet - Vyznání

Kristian Kodet
Vyznání

Id: 485801

olej/sololit, rozměr 77 x 73 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
12 000

46 000

Detail

Účastníci: 22

Jaroslav Vlasák - Pocta Mikuláši Medkovi

Jaroslav Vlasák
Pocta Mikuláši Medkovi

Id: 495901

kombinovaná technika, strukturální malba, olej/akryl/sololit, rozměr 79 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

45 500

Detail

Příhozy: 53

František Kaván - Krajina

František Kaván
Krajina

Id: 491901

olej/karton, rozměr 49 x 39 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, vznik kolem roku 1910, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
9 500

45 000

Detail

Iva Hüttnerová - Oslava

Iva Hüttnerová
Oslava

Id: 486008

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24,5 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

44 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 48

Vladimír Kompánek - Tichá samota

Vladimír Kompánek
Tichá samota

Id: 497602

olej/sololit, rozměr 35 x 45 cm, značeno na pravé straně, rámováno, přiložen znalecký posudek vyhotovený PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:

43 000

Detail

Robert Jiran - Svlékající se dívky

Robert Jiran
Svlékající se dívky

Id: 486803

Vyvolávací cena:

42 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Don Quijote

Oldřich Kulhánek
Don Quijote

Id: 473504

barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 15 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Příhozy: 69

Michal Ranný - Jahodná

Michal Ranný
Jahodná

Id: 491310

olej/plátno, rozměr 24 x 40,5 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

Vyvolávací cena:

40 000

Detail

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 488001

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Antonín Pelc - Zátiší

Antonín Pelc
Zátiší

Id: 489502

olej/karton, rozměr 48 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

37 000

Detail