Čas na serveru 04:06:53

Aukce LXXXXVII/2024

František Gross - Postava u okna

František Gross
Postava u okna

Id: 496201

suchá jehla/ruční papír, rozměr listu cca 42 x 30 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, publikováno v soupisu grafického díla František Gross, vyd. Galerie Moderna, str. 132, obr. 316

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Oldřich Kulhánek - Postavy

Oldřich Kulhánek
Postavy

Id: 485202

litografie/papír, rozměr listu 48 x 32 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Bubeníček - U lávky

Jindřich Bubeníček
U lávky

Id: 493103

akvarel/papír, rozměr 39 x 49 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 200

Detail

Vladimír Hanuš - Lesní interiér

Vladimír Hanuš
Lesní interiér

Id: 476807

tempera/papír, rozměr 32 x 43 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Vojtěch  Sedláček - Ve vsi

Vojtěch Sedláček
Ve vsi

Id: 485501

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 42 x 60 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

František Matoušek - Ráno ve Varně

František Matoušek
Ráno ve Varně

Id: 486901

olej/plátno, rozměr 63 x 49 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Pablo Picasso - La Celestine

Pablo Picasso
La Celestine

Id: 490804

lept/ruční papír, rozměr listu cca 21 x 17 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, Z cyklu La Celestine

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Arnold Koblitz - Pražské panorama

Arnold Koblitz
Pražské panorama

Id: 491202

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Eduard Ovčáček - Tabulka

Eduard Ovčáček
Tabulka

Id: 491301

grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 29,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Karel Černý - Žena a měsíc

Karel Černý
Žena a měsíc

Id: 491305

litografie/papír, rozměr listu 35 x 47 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ilja Šavel - Kubistické zátiší

Ilja Šavel
Kubistické zátiší

Id: 495702

kombinovaná technika/sololit, rozměr 70 x 50 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Ivan Horyna - Loďka

Ivan Horyna
Loďka

Id: 489407

akryl/karton, rozměr 28 x 44 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Josef  Istler - Franz Kafka

Josef Istler
Franz Kafka

Id: 491333

barevný lept/papír, rozměr listu 71 x 50 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, slepotiskové razítko Lyra Pragensis

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Charlotta Burešová - Děti s jablky

Charlotta Burešová
Děti s jablky

Id: 477701

olej/plátno, rozměr 73 x 65 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Štáfl - Letní krajina

Otakar Štáfl
Letní krajina

Id: 486404

olej/plátno, rozměr 33 x 45 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na zadní straně výstavní štítky

Vyvolávací cena:

Detail