Čas na serveru 05:13:18

Aukce LXXXXVII/2024

Eduard Veith - Poodhalená

Eduard Veith
Poodhalená

Id: 487704

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr listu cca 57 x 34 cm, značeno vlevo nahoře, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Jiří Balcar - Krajina s černým sluncem

Jiří Balcar
Krajina s černým sluncem

Id: 491315

kombinovaná technika, čínská tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 28 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko, publikováno v monografii Jiří Balcar, naps. Marie Klimešová a Jan Rous, vyd. Arbor vitae, 2013, str. 15, obr. 16

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Mokřady

Otakar Hůrka
Mokřady

Id: 493002

olej/překližka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, na dvou místech vodorovná prasklina v malbě (viz foto)

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Lesní mužík

Jan Kutálek
Lesní mužík

Id: 493601

pálená hlína/glazováno, rozměr 16,5 x 9 cm, značeno na zadní straně

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Kalvoda - Podzimní den

Alois Kalvoda
Podzimní den

Id: 491313

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 18 x 30 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, na zadní straně pozůstalostní razítko

Vyvolávací cena:

5 200

Detail

Oldřich Kulhánek - Rusalka

Oldřich Kulhánek
Rusalka

Id: 473503

litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Kutálek - Čert

Jan Kutálek
Čert

Id: 489505

kachel/pálená hlína/glazura, rozměr cca 26 x 20 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:

Detail

Andrej Bělocvětov - Portrét

Andrej Bělocvětov
Portrét

Id: 488703

olej/sololit, rozměr 45 x 24 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno, ve spodní části poškozená malba

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Arnošt Chabera - Don Quijote

Arnošt Chabera
Don Quijote

Id: 492802

kombinovaná technika/olej/písek/sololit, rozměr 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Pavel Turjanský - Modrá pohoda

Pavel Turjanský
Modrá pohoda

Id: 476403

akryl/plátno, rozměr 105 x 120 cm, značeno a datováno vlevo dole, olištováno, na levé straně stopy potřísnění vodou, po

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jan  Bauch - Akt s růží

Jan Bauch
Akt s růží

Id: 496202

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 38,5 x 25 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Pavel Frei - Noční ulička

Pavel Frei
Noční ulička

Id: 500202

akryl/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jiří Grus - Volemanovy příhody

Jiří Grus
Volemanovy příhody

Id: 483408

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 29 cm, značeno vpravo nahoře, volně loženo, publikováno v novinách Deník 14.6.2008, Volemanovy příhody, část čtvrtá - Šéf

Vyvolávací cena:

Detail

Vojtěch  Sedláček - Konvolu dvou kusů: Koně a Skica

Vojtěch Sedláček
Konvolu dvou kusů: Koně a Skica

Id: 485502

Koňský povoz: kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 37 x 54,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, Skica: tuš/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 53,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zažloutlý papír, fleky na paspartě

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Slavíček - Lago di Como

Jan Slavíček
Lago di Como

Id: 490803

kombinovaná technika, akvarel/pastel/papír, rozměr ve výřezu 45 x 62 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, vpravo dole natržený papír

Vyvolávací cena:

Detail