Čas na serveru 04:51:25

Aukce LXXXXVII/2024

Jan Štěpánek - Cesta kolem světa za 80 dní, III.

Jan Štěpánek
Cesta kolem světa za 80 dní, III.

Id: 483403

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr listu 45 x 33 cm, publikováno v Magazínu Komety, str. 66, 1991, nakl. Comet Praha, značeno a popsáno na zadní straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

František Škrabánek - Zima u Skorkova

František Škrabánek
Zima u Skorkova

Id: 486405

olej/karton, rozměr 43 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

Detail

Jan Slavíček - Zátiší s ovocem

Jan Slavíček
Zátiší s ovocem

Id: 490802

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 35,5 cm, značeno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Miloslav  Holý - Zátiší s ovocem

Miloslav Holý
Zátiší s ovocem

Id: 491306

pastel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 31,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

František Emler - Zátiší s ovocem

František Emler
Zátiší s ovocem

Id: 483002

olej/sololit, rozměr 26,5 x 32 cm, značeno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Karel Valter - U řeky

Karel Valter
U řeky

Id: 491339

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 22 x 29,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Ivan Ouhel - Vegetace

Ivan Ouhel
Vegetace

Id: 491346

akvarel/papír, rozměr listu 15,5 x 10,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Pátek - Barevný podzim

Zdeněk Pátek
Barevný podzim

Id: 489501

olej/plátno, rozměr 50 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František Emler - Odpočinek

František Emler
Odpočinek

Id: 444204

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 18 x 16 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Alois Pitrmann - Motiv z Pacovska

Alois Pitrmann
Motiv z Pacovska

Id: 477902

olej/karton, rozměr 34 x 48 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Portrét muže

Portrét muže

Id: 481802

olej/dřevěná deska, rozměr 31,5 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky v malbě

Vyvolávací cena:

Detail

Josef  Istler - Josef Istler Grafika - plakát na výstavu

Josef Istler
Josef Istler Grafika - plakát na výstavu

Id: 491338

autorsky ručně kolorovaný plakát/ papír, rozměr listu 60 x 42,5 cm, neznačeno, volně loženo

Vyvolávací cena:

Detail

Michal Ranný - Kvítek

Michal Ranný
Kvítek

Id: 491343

lavírovaná tuš/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno slepotiskovým razítkem vpravo dole, datováno a popsáno tuší vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Viktor Barvitius - Kamzíci

Viktor Barvitius
Kamzíci

Id: 496204

olej/karton, rozměr 9 x 20 cm, neznačeno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

Detail

Alois Janeček Pardubský - Před bouří

Alois Janeček Pardubský
Před bouří

Id: 496903

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail