Čas na serveru 00:13:14

Aukce LXXXXVII/2024

Olbram Zoubek - Kazi

Kazi

Id: 498301

bronzová plastika, výška 208 cm, značeno na plintu, přiložen Certifikát pravosti vystavený autorem (vznik díla 2002), bude přiložen Certifikát pravosti díla vystavený Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
500 000

2 510 000

Detail

Příhozy: 118

Josef Lada - Jaro

Josef Lada
Jaro

Id: 492401

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 26,5 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen Znalecký posudek vystavený PhDr. Pavlou Pečinkovou CSc., přiložen certifikát pravosti vystavený vnukem autora Josefem Ladou

Vyvolávací cena:
350 000

2 030 000

Detail

Příhozy: 91

Josef Jíra - Znamení raka

Josef Jíra
Znamení raka

Id: 489503

plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 22 x 10 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

335 000

Detail

Příhozy: 111

Josef Jíra - Znamení vodnáře

Josef Jíra
Znamení vodnáře

Id: 489504

plech/dřevo/polodrahokam, rozměr objektu 23 x 9,5 cm, značeno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

320 000

Detail

Příhozy: 104

Josef Jíra - Koníček z dětství

Josef Jíra
Koníček z dětství

Id: 491801

olej/karton, rozměr 39 x 49 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přiložen posudek PhDr. Jaromíra Zeminy

Vyvolávací cena:
25 000

276 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 80

Stanislav Kolíbal - Posun šedomodrých ploch

Stanislav Kolíbal
Posun šedomodrých ploch

Id: 491328

akvarel/papír, rozměr listu 51 x 64,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:
15 000

165 000

Detail

Příhozy: 108

Marko Čermák - Rychlé šípy ve Stínadlech

Marko Čermák
Rychlé šípy ve Stínadlech

Id: 492905

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 41 x 58 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 500

144 998

Detail

Příhozy: 68

Josef Jíra - Camaret, Bretagne

Josef Jíra
Camaret, Bretagne

Id: 493901

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 41,5 x 50,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, po

Vyvolávací cena:
9 500

130 000

Detail

Příhozy: 55

Zdeněk Burian - Z pralesů Konga

Zdeněk Burian
Z pralesů Konga

Id: 499101

tuš/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, ilustrace publikovaná v knize Z pralesů Konga, naps. František Flos, vyd. Albatros v edici Karavana, r. 1971

Vyvolávací cena:
7 500

110 000

Detail

Příhozy: 104

Jaroslav Panuška - Na Floriánku v Lipnici

Jaroslav Panuška
Na Floriánku v Lipnici

Id: 490701

olej/karton, rozměr 37 x 50 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně razítko Choděrovy galerie. Zobrazen dům, kde Jaroslav Hašek napsal podstatnou část románu Osudy dobrého vojáka Švejka (Jaroslav Panuška Haška do Lipnice přivedl), konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

105 000

Detail

Příhozy: 63

Kája Saudek - Anna (říká Anno)

Kája Saudek
Anna (říká Anno)

Id: 500203

kombinovaná technika, tužka/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 37 x 25 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

100 100

Detail

Příhozy: 97

František Hodonský - Čeření

František Hodonský
Čeření

Id: 477802

akryl/plátno, rozměr 110 x 140 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, datováno a popsáno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora

Vyvolávací cena:
12 000

92 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 84

František Kaván - Zimní nálada

František Kaván
Zimní nálada

Id: 457401

olej/karton, rozměr 25 x 32 cm, značeno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, publikováno v katalogu Fr. Kaván Zima výstavy v Městském muzeu a galerii Hlinsko (9.12.2023 - 4.2.2024), vznik kolem 1900

Vyvolávací cena:

87 000

Detail

Příhozy: 69

Kristian Kodet - Hlava

Kristian Kodet
Hlava

Id: 484302

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 100 x 70 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
15 000

86 000

Detail

Účastníci: 26

Příhozy: 58

Marie Čermínová - Toyen - Dvě lesbičky

Marie Čermínová - Toyen
Dvě lesbičky

Id: 473515

kolorovaná zinkografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 10,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

79 777

Detail

Příhozy: 116