Čas na serveru 07:32:53

Aukce LXXXXVII/2024

František Ringo Čech - Vesmír

František Ringo Čech
Vesmír

Id: 498201

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:

75 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 65

Vladimír Muzička - Archa

Vladimír Muzička
Archa

Id: 494305

olej/dřevovláknitá deska, rozměr 118 x 103 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
10 500

74 000

Detail

Příhozy: 62

Vlastimil Zábranský - Název

Vlastimil Zábranský
Název

Id: 480701

kombinovaná tachnika, olej/papír, rozměr 39,5 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

70 001

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 60

Vladimír Komárek - Housle

Vladimír Komárek
Housle

Id: 489701

olej/plátno, rozměr 57 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

69 000

Detail

Příhozy: 74

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 491325

grafická technika/papír, rozměr listu 18 x 14,5 cm, značeno a datováno vpravo dole v tisku a propiskou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

68 000

Detail

Příhozy: 87

Vladimír Muzička - Epizoda I

Vladimír Muzička
Epizoda I

Id: 494303

olej/plátno, rozměr 90 x 130 cm, značeno a datováno vpravo dole, olištováno

Vyvolávací cena:
10 500

66 000

Detail

Příhozy: 48

Karel Chaba  - U parku

Karel Chaba
U parku

Id: 493501

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, rámováno, datováno a popsáno na zadní straně

Vyvolávací cena:
12 000

65 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 57

Marko Čermák - Kánoe na jezeře

Marko Čermák
Kánoe na jezeře

Id: 489401

kombinovaná technika, tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, publikováno v kalendáři Marko Čermák 2023, vyd. Václav Vávra, přiložen Certifikát pravosti s podpisem autora a vyobrazením autora s dílem

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Detail

Příhozy: 58

Josef Procházka - Na horusické hrázi

Josef Procházka
Na horusické hrázi

Id: 493801

olej/plátno, rozměr 65 x 85 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 53

Petr Modlitba - Tyrannosaurus Rex II

Petr Modlitba
Tyrannosaurus Rex II

Id: 488203

kvaš/karton, rozměr ve výřezu 39,5 x 28,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:
7 500

55 000

Detail

Vladimír Komárek - Květiny na židli

Vladimír Komárek
Květiny na židli

Id: 497301

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

54 000

Detail

Příhozy: 48

Antonín Chittussi - připsáno - U rybníka

Antonín Chittussi - připsáno
U rybníka

Id: 481601

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu a v malbě

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 57

Josef Váchal - Adam a Eva

Josef Váchal
Adam a Eva

Id: 491316

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 30 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Příhozy: 69

František Tavík Šimon - V parku

František Tavík Šimon
V parku

Id: 490103

olej/karton, rozměr 27,5 x 37,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Vladimír Stříbrný - Akt dívky

Vladimír Stříbrný
Akt dívky

Id: 493102

olej/sololit, rozměr 41,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 65