Čas na serveru 04:06:37

Aukce LXXXXVII/2024

František Drtikol - Propast

František Drtikol
Propast

Id: 498901

pastel/papír, rozměr 27 x 37 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně potvrzení pravosti vyhotovené PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

37 000

Detail

Petr Modlitba - Lov krokodýla

Petr Modlitba
Lov krokodýla

Id: 488206

olej/karton, rozměr ve výřezu 39,5 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, po

Vyvolávací cena:

36 200

Detail

Antoš Frolka - Žena v kožichu

Antoš Frolka
Žena v kožichu

Id: 496702

olej/plátno, rozměr 69 x 56 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Milan Laluha - Traja muži z Mičinej

Milan Laluha
Traja muži z Mičinej

Id: 489001

olej/plátno, rozměr 51 x 65 cm, značeno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu, přiložen posudek vypracovaný PhDr. Mariánem Kvasničkou

Vyvolávací cena:
7 500

35 000

Detail

Zdeněk Sýkora - Linie

Zdeněk Sýkora
Linie

Id: 491330

serigrafie/papír, rozměr listu 44,5 x 44,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo

Vyvolávací cena:

33 000

Detail

Příhozy: 53

Ernst Moritz Geyger - Lučištník

Ernst Moritz Geyger
Lučištník

Id: 493201

bronzová plastika, patinovaný bronz, celková výška 62 cm, značeno na plintu autorem i litcem

Vyvolávací cena:
9 500

32 100

Detail

Olbram Zoubek - Učitel a žákyně

Učitel a žákyně

Id: 479005

papírový reliér/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (vznik 1997)

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Účastníci: 19

Salvador Dalí - Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Salvador Dalí
Eliáš (Helios) ve svém ohnivém kočáře

Id: 482905

ručně kolorovaný lept/ruční papír, rozměr listu cca 57 x 77 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno, reference: Albert Field: "The Official Catalogue of the Graphic Works of Salvador Dalí" No.75-4J str.101, 1996

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Kamil Lhoták - Letiště

Kamil Lhoták
Letiště

Id: 491322

tuš/ruční papír, rozměr listu cca 23,5 x 15 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 100

Detail

  Autor neurčen - Dívka se zahalenými vlasy

Dívka se zahalenými vlasy

Id: 484602

mramorová plastika, bílý kararský mramor, rozměr 54,5 x 16 cm, neznačeno

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Salvador Dalí - Poslední večeře (The Last Supper)

Salvador Dalí
Poslední večeře (The Last Supper)

Id: 495601

litografie/papír Japan, rozměr ve výřezu 52 x 69 cm, značeno a číslováno tužkou ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, publikováno Leon Amiel New York, 1981

Vyvolávací cena:

30 005

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 491332

monotyp/papír, rozměr listu 67 x 49,5 cm, značeno vpravo dole, volně loženo

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 48

Adolf Born - Pan pes

Pan pes

Id: 500204

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 8 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Kutálek - Vodník

Jan Kutálek
Vodník

Id: 491401

pálená hlína/glazováno, rozměr 19x 13 cm, značeno ve spodní části

Vyvolávací cena:
7 500

29 999

Detail

Pablo Picasso - Homme dévoilant une demme

Pablo Picasso
Homme dévoilant une demme

Id: 456901

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

29 000

Detail