Čas na serveru 05:50:58

Aukce LXXXXVII/2024

Adolf Born - Mach a Šebestová

Mach a Šebestová

Id: 400604

kombinovaná technika/ultrafán/filmová fáze, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Kristian Kodet - Dvojice

Kristian Kodet
Dvojice

Id: 487301

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 24 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Jan  Smetana - Ulice

Jan Smetana
Ulice

Id: 491314

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 30 x 39 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

28 000

Detail

Příhozy: 56

Karel Černý - Constanta

Karel Černý
Constanta

Id: 491102

pastel/papír, rozměr listu 48 x 55 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

27 000

Detail

Katarína Vavrová - V pokoji

Katarína Vavrová
V pokoji

Id: 491302

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 53 x 84 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

26 200

Detail

Jan Saudek - Mothers and Daughters

Mothers and Daughters

Id: 485703

kolorovaná fotografie, rozměr listu 23,5 x 23 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části a na pravé straně, volně loženo

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Příhozy: 52

Andy Warhol - Queen Elizabeth II

Andy Warhol
Queen Elizabeth II

Id: 486603

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, značeno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 69/100, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

25 005

Detail

Olbram Zoubek - Jákob a Thamar

Jákob a Thamar

Id: 479004

papírový reliéf/zlato/ruční papír, rozměr ve výřezu 39 x 38 cm, značeno a popsáno ve spodní části, A.T., paspartováno, zaskleno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek (1992)

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 20

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské IV

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské IV

Id: 488901

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jiří Trnka - Sen noci svatojánské II

Jiří Trnka
Sen noci svatojánské II

Id: 488902

litografie/papír, rozměr listu 54 x 38 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, papír místy zažloutlý, fleky od vody

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Jitka Válová - Rostlina

Jitka Válová
Rostlina

Id: 491303

lité laky/papír, rozměr 100 x 52 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám, přiložena autorčina originální korespondence

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Štorek - Dvojhlavý svícen

František Štorek
Dvojhlavý svícen

Id: 492302

bronzová plastika, rozměr 30 x 19 cm, značeno a datováno na zadní straně

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Karel Hodr - U mostu

Karel Hodr
U mostu

Id: 492901

olej/karton, rozměr 38 x 58 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

František Ringo Čech - Prezident vyznamenává Bratrstvo kočičí pracky

František Ringo Čech
Prezident vyznamenává Bratrstvo kočičí pracky

Id: 498202

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno a datováno vpravo nahoře, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Účastníci: 18

Adolf Born - Ptačí elegán

Ptačí elegán

Id: 500205

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 12 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

25 000

Detail