Aukce XXIX./2016
Josef Krejsa
Akt
Id: 27006
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 16 x 18 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč
12.4.2016, 22:36:00
Alej
Id: 26506
kombinovaná technika/papír, rozměr 40 x 56,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 53, zaskleno, paspartováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
13.4.2016, 21:30:00