Aukce XXIX./2016
František Hlavica
Prosba
Id: 26106
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 62,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
16 023 Kč
Příhozy: 61
Ferdinand Engelmüller
V zahradě
Id: 26407
olej/karton, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 000 Kč
Jan Kristofori
Hudební motiv
Id: 23806
strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Slavoj Kovařík
Kompozice
Id: 25002
malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, velmi dobrý původní stav, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Neznačeno
U vína
Id: 28312
holandský mistr, 18. století, olej/plátno, rozměr 42 x 35 cm, rentoilováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 500 Kč
Na pastvě
Id: 27407
olej/plátno, rozměr 53,5 x 68 cm, zbytková signatura vlevo dole, druhá polovina 19. století, Barbizonská škola, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 000 Kč
Antonín Waldhauser
Zimní les
Id: 23702
olej/ plátno/karton, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, na zadní straně monogram tužkou AW, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
14 600 Kč
Peter Tereszczuk
Akt v čepici harlekýna
Id: 22804
patinovaný kov, celková výška 69,5 cm, signováno na podstavci, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
14 500 Kč
O Marii
Id: 23812
reliéf, cín/zlato, rozměr 31 x 18 cm, signováno na zadní straně datováno 75, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
14 500 Kč
František Hladík
Akt díkvy s vějířem
Id: 26202
olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem zakoupeno na aukci v Mikulanské ulici v roce 1950
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 500 Kč
Hlava dívky
Id: 25502
pastel/papír, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, velikost celého listu 42 x 61 cm, uvnitř listu dopis autora, volně loženo, nerámováno, původní stav, tato položka má přímou souvislost s položkou následující, což je obraz, který si Radovan Lukavský nakonec v ateliéru Oty Janečka vybral
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč
Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu
Id: 26509
kresba tuží/papír, velikost kresby 16 x 13,5 cm, monogram vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč
Bohuslav Reynek
Koza v brambořišti
Id: 19103
suchá jehla/ruční papírt, velikost tisku 8,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
13 000 Kč
Ota Bubeníček
Léto u rybníka
Id: 27002
olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, lehký šlinc přes malbu, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 000 Kč
Josef Soukup
Montmartre
Id: 22901
olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
12 900 Kč