Čas na serveru 11:55:02

Aukce XXIX./2016

František Hlavica - Prosba

František Hlavica
Prosba

Id: 26106

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40 x 62,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1911, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 023

Detail

Příhozy: 61

Ferdinand Engelmüller - V zahradě

Ferdinand Engelmüller
V zahradě

Id: 26407

olej/karton, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
4 800

16 000

Detail

Jan Kristofori - Hudební motiv

Jan Kristofori
Hudební motiv

Id: 23806

strukturální malba/sololit, rozměr 31,5 x 31,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 90, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Slavoj Kovařík - Kompozice

Slavoj Kovařík
Kompozice

Id: 25002

malba/koláž/plátno, rozměr 70 x 55 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, velmi dobrý původní stav, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Neznačeno - U vína

Neznačeno
U vína

Id: 28312

holandský mistr, 18. století, olej/plátno, rozměr 42 x 35 cm, rentoilováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

  Autor neurčen - Na pastvě

Na pastvě

Id: 27407

olej/plátno, rozměr 53,5 x 68 cm, zbytková signatura vlevo dole, druhá polovina 19. století, Barbizonská škola, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:

15 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Zimní les

Antonín Waldhauser
Zimní les

Id: 23702

olej/ plátno/karton, rozměr ve výřezu 12 x 17 cm, na zadní straně monogram tužkou AW, paspartováno, rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
1 200

14 600

Detail

Peter Tereszczuk - Akt v čepici harlekýna

Peter Tereszczuk
Akt v čepici harlekýna

Id: 22804

patinovaný kov, celková výška 69,5 cm, signováno na podstavci, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

14 500

Detail

Olbram Zoubek - O Marii

O Marii

Id: 23812

reliéf, cín/zlato, rozměr 31 x 18 cm, signováno na zadní straně datováno 75, původní stav

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

František Hladík - Akt díkvy s vějířem

František Hladík
Akt díkvy s vějířem

Id: 26202

olej/plátno, rozměr 54 x 44 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, majitelem zakoupeno na aukci v Mikulanské ulici v roce 1950

Vyvolávací cena:

14 500

Detail

Ota Janeček - Hlava dívky

Hlava dívky

Id: 25502

pastel/papír, rozměr 42 x 30 cm, signováno vpravo dole, velikost celého listu 42 x 61 cm, uvnitř listu dopis autora, volně loženo, nerámováno, původní stav, tato položka má přímou souvislost s položkou následující, což je obraz, který si Radovan Lukavský nakonec v ateliéru Oty Janečka vybral

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Zdeněk Burian - Na Modrém Nilu

Zdeněk Burian
Na Modrém Nilu

Id: 26509

kresba tuží/papír, velikost kresby 16 x 13,5 cm, monogram vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

Bohuslav Reynek - Koza v brambořišti

Bohuslav Reynek
Koza v brambořišti

Id: 19103

suchá jehla/ruční papírt, velikost tisku 8,5 x 12 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Ota Bubeníček - Léto u rybníka

Ota Bubeníček
Léto u rybníka

Id: 27002

olej/karton, rozměr 24 x 34,5 cm, signováno vlevo dole, lehký šlinc přes malbu, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

13 000

Detail

Josef Soukup - Montmartre

Josef Soukup
Montmartre

Id: 22901

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

12 900

Detail