Čas na serveru 22:15:29

Aukce XXIX./2016

Jiří Anderle - 8 x dívka

8 x dívka

Id: 27612

varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 19,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Andrej Afanasijevič Jegorov - Zasněžené chaloupky

Andrej Afanasijevič Jegorov
Zasněžené chaloupky

Id: 23704

olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, na několika místech protržené plátno, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Vobecký - Kytice

František Vobecký
Kytice

Id: 24901

olej/překližka, rozměr 45,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

Detail

  Neznačeno - Abstrakce

Neznačeno
Abstrakce

Id: 26112

olej/plátno, rozměr 89 x 70 cm, okruh skupiny Máj 57, hrubě olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

F. Christian - Indiánka

F. Christian
Indiánka

Id: 27501

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole F. Christian, obraz restaurován, plátno rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

4 800

Detail

Otakar Hůrka - U rybníka

Otakar Hůrka
U rybníka

Id: 24803

olej/karton, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

4 700

Detail

František Gross - Strojek

František Gross
Strojek

Id: 26511

litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

4 700

Detail

Jaroslav Kafka - U zrcadla

Jaroslav Kafka
U zrcadla

Id: 27901

tempera/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Jan  Novopacký - Černohorka

Jan Novopacký
Černohorka

Id: 26402

olej/dřevo, rozměr 20 x 15 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Brož - Pasáci

Josef Brož
Pasáci

Id: 26102

tempera/papír, rozměr 38 x 39 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Říčka

Říčka

Id: 27406

olej/plátno, rozměr 53,5 x 70,7 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 400

Detail

Karel Petrbauer - Trosky

Karel Petrbauer
Trosky

Id: 24802

olej/plátno, rozměr 80 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, otluky na rámu, obraz v dobrém stavu

Vyvolávací cena:

4 200

Detail

Karel Laštovka - Konvolut dvou kusů

Karel Laštovka
Konvolut dvou kusů

Id: 23301

litografie/papír, 1) Dívka v růžovém, velikost tisku 48,5 x 37 cm, signováno vpravo do, vlevo dole č. 32/100, paspartováno, zaskleno; 2) Dívka v zeleném, velikost tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno

Vyvolávací cena:

4 100

Detail

Hugo Charlemont - Děvče

Hugo Charlemont
Děvče

Id: 21305

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

Detail

Rudolf Burger - Čtenářka

Rudolf Burger
Čtenářka

Id: 26703

olej/karton, rozměr ve výřezu 30,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:

Detail