Aukce XXIX./2016
8 x dívka
Id: 27612
varianta s kresbou, rozměr ve výřezu 19,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, č. 1/1, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
5 500 Kč
Andrej Afanasijevič Jegorov
Zasněžené chaloupky
Id: 23704
olej/plátno, rozměr 25 x 31 cm, signováno vpravo dole, na několika místech protržené plátno, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
František Vobecký
Kytice
Id: 24901
olej/překližka, rozměr 45,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, obraz ve velmi dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč
Neznačeno
Abstrakce
Id: 26112
olej/plátno, rozměr 89 x 70 cm, okruh skupiny Máj 57, hrubě olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 000 Kč
F. Christian
Indiánka
Id: 27501
olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole F. Christian, obraz restaurován, plátno rentoilováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
4 800 Kč
Otakar Hůrka
U rybníka
Id: 24803
olej/karton, rozměr 33 x 48 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
4 700 Kč
František Gross
Strojek
Id: 26511
litografie/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 73, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 700 Kč
Jaroslav Kafka
U zrcadla
Id: 27901
tempera/papír, rozměr ve výřezu 32,5 x 28 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 600 Kč
Jan Novopacký
Černohorka
Id: 26402
olej/dřevo, rozměr 20 x 15 cm, signováno monogramem vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
4 500 Kč
Josef Brož
Pasáci
Id: 26102
tempera/papír, rozměr 38 x 39 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně výstavní štítek, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 500 Kč
Říčka
Id: 27406
olej/plátno, rozměr 53,5 x 70,7 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 400 Kč
Karel Petrbauer
Trosky
Id: 24802
olej/plátno, rozměr 80 x 97 cm, signováno vpravo dole, datováno 30, otluky na rámu, obraz v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 200 Kč
Karel Laštovka
Konvolut dvou kusů
Id: 23301
litografie/papír, 1) Dívka v růžovém, velikost tisku 48,5 x 37 cm, signováno vpravo do, vlevo dole č. 32/100, paspartováno, zaskleno; 2) Dívka v zeleném, velikost tisku 59,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 45/100, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 100 Kč
Hugo Charlemont
Děvče
Id: 21305
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 26 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 000 Kč
Rudolf Burger
Čtenářka
Id: 26703
olej/karton, rozměr ve výřezu 30,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč