Aukce XXIX./2016
Bohumil Čížek
V aleji
Id: 22605
olej/plátno, rozměr 56 x 86 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, původní rámování
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 900 Kč
Adolf Träger
Na vesnickém dvorku
Id: 25201
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 900 Kč
František Daněk - Sedláček
Zátiší s ovocem
Id: 25301
olej/karton, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Rudolf Hlaváček
Rozkvetlá louka
Id: 25704
olej/plátno, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
3 900 Kč
Josef Jíra
Konvolut dvou kusů
Id: 24502
Motivy z Paříže; 1) Moulen Rouge, kombinovaná technika/akvarel/ tužka, rozměr ve výřezu 15 x 20 cm, signováno vpravo dole; 2) Paříž, tužka/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 800 Kč
Bohumil Mareček
Pod Chodským vrchem
Id: 25701
olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 30 x 49 cm, signováno vpravo dole, popis, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 800 Kč
Václav Hollar
O vlku aneb psu a o jehněti
Id: 25803
mědirytina, rozměr ve výřezu 23,7 x 17,3 cm, signováno vlevo dole v kameni, datováno 1664, ilustrace k Ezopovým bajkám, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 700 Kč
Martin Benka
Krajina
Id: 25714
kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 17,6 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorské razítko, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
400 Kč
3 700 Kč
Rudolf Vácha
Dáma v červeném
Id: 23202
olej/plátno/karton, rozměr 34 x 18 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1908, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Josef Jiří Kamenický
Interiér kostela
Id: 26801
olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
3 400 Kč
Václav Peřina
Hluboký les
Id: 23613
olej/karton, rozměr 68 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč
Josef Vaic
Pohled na Malou stranu
Id: 26404
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 300 Kč
Josef Liesler
Dívka
Id: 24401
litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 62/130, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 200 Kč
Kytice
Id: 26105
litografie/papír, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 200 Kč
Neznačeno
Týnský chrám
Id: 23006
olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, rentoilováno, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč