Čas na serveru 14:23:16

Aukce XXIX./2016

Bohumil Čížek - V aleji

Bohumil Čížek
V aleji

Id: 22605

olej/plátno, rozměr 56 x 86 cm, signováno vlevo dole, datováno 65, původní rámování

Vyvolávací cena:
3 200

3 900

Detail

Adolf Träger - Na vesnickém dvorku

Adolf Träger
Na vesnickém dvorku

Id: 25201

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 49 x 65 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 900

Detail

František Daněk - Sedláček - Zátiší s ovocem

František Daněk - Sedláček
Zátiší s ovocem

Id: 25301

olej/karton, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

Rudolf Hlaváček - Rozkvetlá louka

Rudolf Hlaváček
Rozkvetlá louka

Id: 25704

olej/plátno, rozměr 26 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

3 900

Detail

Josef Jíra - Konvolut dvou kusů

Josef Jíra
Konvolut dvou kusů

Id: 24502

Motivy z Paříže; 1) Moulen Rouge, kombinovaná technika/akvarel/ tužka, rozměr ve výřezu 15 x 20 cm, signováno vpravo dole; 2) Paříž, tužka/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 800

Detail

Bohumil Mareček - Pod Chodským vrchem

Bohumil Mareček
Pod Chodským vrchem

Id: 25701

olej/plátno/podloženo kartonem, rozměr 30 x 49 cm, signováno vpravo dole, popis, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
2 200

3 800

Detail

Václav Hollar - O vlku aneb psu a o jehněti

Václav Hollar
O vlku aneb psu a o jehněti

Id: 25803

mědirytina, rozměr ve výřezu 23,7 x 17,3 cm, signováno vlevo dole v kameni, datováno 1664, ilustrace k Ezopovým bajkám, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 700

Detail

Martin Benka - Krajina

Martin Benka
Krajina

Id: 25714

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 17,6 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorské razítko, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
400

3 700

Detail

Rudolf Vácha - Dáma v červeném

Rudolf Vácha
Dáma v červeném

Id: 23202

olej/plátno/karton, rozměr 34 x 18 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole datováno 1908, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Jiří Kamenický - Interiér kostela

Josef Jiří Kamenický
Interiér kostela

Id: 26801

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

3 400

Detail

Václav Peřina - Hluboký les

Václav Peřina
Hluboký les

Id: 23613

olej/karton, rozměr 68 x 90 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Vaic - Pohled na Malou stranu

Josef Vaic
Pohled na Malou stranu

Id: 26404

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 32 x 48 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 300

Detail

Josef Liesler - Dívka

Josef Liesler
Dívka

Id: 24401

litografie/papír, rozměr ve výřezu 46 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 62/130, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

Václav Špála - Kytice

Kytice

Id: 26105

litografie/papír, rozměr 51 x 40 cm, signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 200

Detail

  Neznačeno - Týnský chrám

Neznačeno
Týnský chrám

Id: 23006

olej/plátno, rozměr 33 x 24 cm, rentoilováno, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail