Čas na serveru 15:55:58

Aukce XXIX./2016

Josef  Svoboda - Po rybolovu

Josef Svoboda
Po rybolovu

Id: 28303

Vyvolávací cena:
14 000

47 000

Detail

Alexej Vasiljevič Hanzen - Podvečer nad mořem

Alexej Vasiljevič Hanzen
Podvečer nad mořem

Id: 28309

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

46 000

Detail

Vladimír Komárek - Zvonky

Vladimír Komárek
Zvonky

Id: 26901

olej/plátno, rozměr plátna 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

43 175

Detail

Libor Fára - Růžový rytmus

Libor Fára
Růžový rytmus

Id: 23808

kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody

Vyvolávací cena:
9 000

42 000

Detail

  Neznačeno - Krajina se stromy

Neznačeno
Krajina se stromy

Id: 23814

olej/plátno, rozměr 111 x 115 cm, autorsky rámováno, původní stav, jedná se pravděpodobně o dílo z okruhu skupiny Máj ´57

Vyvolávací cena:

41 500

Detail

Příhozy: 53

František Daněk - Sedláček - Letní den

František Daněk - Sedláček
Letní den

Id: 25901

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 64

Vladimír Muzička - Ve varieté

Vladimír Muzička
Ve varieté

Id: 28901

olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - Dva světy

Jaroslav Veris (Zamazal)
Dva světy

Id: 27408

olej/karton, rozměr 70 x 24 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, původní rámování

Vyvolávací cena:
2 800

33 500

Detail

Příhozy: 70

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 25603

kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav

Vyvolávací cena:

32 661

Detail

Salvador Dalí - Hořící žirafa

Salvador Dalí
Hořící žirafa

Id: 26701

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 51 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Jiří Kolář - Hommage á Albers

Jiří Kolář
Hommage á Albers

Id: 28311

kombinovaná technika/papír, velikost tisku 64 x 44 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 71, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 500

Detail

Příhozy: 52

Marie Čermínová - Toyen - Královna Ethiopů

Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů

Id: 27601

tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

31 100

Detail

Michael Rittstein - Okýnka

Michael Rittstein
Okýnka

Id: 23802

soubor čtyř maleb zakomponovaných do čtyř oken za kovovým pletivem, kombinovaná technika/karton, celkový rozměr 122,5 x 38 cm, značeno a popsáno autorem na zadní straně, původní stav

Vyvolávací cena:
15 000

31 000

Detail

Roman Franta - Němka

Roman Franta
Němka

Id: 27604

Vyvolávací cena:

31 000

Detail

Gustav Macoun - Daleký pohled

Gustav Macoun
Daleký pohled

Id: 28307

olej/karton, rozměr 91 x 91 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, novodobě rámováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

31 000

Detail