Aukce XXIX./2016
Josef Svoboda
Po rybolovu
Id: 28303
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
47 000 Kč
Alexej Vasiljevič Hanzen
Podvečer nad mořem
Id: 28309
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
46 000 Kč
Vladimír Komárek
Zvonky
Id: 26901
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
43 175 Kč
Libor Fára
Růžový rytmus
Id: 23808
kombinovaná technika/koláž, rozměr 78 x 49,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 61, zaskleno, rámováno, původní stav, dílo uvedeno v monografii od Vojtěcha Lahody
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
42 000 Kč
Neznačeno
Krajina se stromy
Id: 23814
olej/plátno, rozměr 111 x 115 cm, autorsky rámováno, původní stav, jedná se pravděpodobně o dílo z okruhu skupiny Máj ´57
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
41 500 Kč
Příhozy: 53
František Daněk - Sedláček
Letní den
Id: 25901
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 50 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis autora, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 64
Vladimír Muzička
Ve varieté
Id: 28901
olej/sololit, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 2012, autorsky olištováno, oděrka na liště
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
38 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
Dva světy
Id: 27408
olej/karton, rozměr 70 x 24 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, původní rámování
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
33 500 Kč
Příhozy: 70
Ležící akt
Id: 25603
kombinovaná technika/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 84, zaskleno, dekorativní adjustace, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 661 Kč
Salvador Dalí
Hořící žirafa
Id: 26701
litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 51 cm, signováno v kameni vpravo dole, vlevo číslování, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Jiří Kolář
Hommage á Albers
Id: 28311
kombinovaná technika/papír, velikost tisku 64 x 44 cm, signováno vpravo dole tužkou, datováno 71, vlevo dole č. 30/100, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
31 500 Kč
Příhozy: 52
Marie Čermínová - Toyen
Královna Ethiopů
Id: 27601
tuž/papír, rozměr ve výřezu 16 x 11 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Františkem Dvořákem z roku 1998, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
31 100 Kč
Michael Rittstein
Okýnka
Id: 23802
soubor čtyř maleb zakomponovaných do čtyř oken za kovovým pletivem, kombinovaná technika/karton, celkový rozměr 122,5 x 38 cm, značeno a popsáno autorem na zadní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
31 000 Kč
Roman Franta
Němka
Id: 27604
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
31 000 Kč
Gustav Macoun
Daleký pohled
Id: 28307
olej/karton, rozměr 91 x 91 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, novodobě rámováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 000 Kč