Aukce XXIX./2016
František Kaván
Krajina
Id: 23605
tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč
Konvolut dvou kusů
Id: 24205
akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého cca 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, jeden datován 02, lehce poškozeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
Josef Lada
Zimní Hrusice
Id: 23615
ofset/papír, rozměr ve výřezu 27 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 700 Kč
Karel Nejedlý
Kovář
Id: 23004
kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Josef Hurt
Peřeje
Id: 21307
olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vpravo dole, lehce zažloutlý lak, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Josef Pýcha
Ulička
Id: 26107
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 600 Kč
Vladimír Novák
Abstraktní představy
Id: 27004
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 36 cm, značeno na zadní straně listu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 600 Kč
Karel Chaloupka
S harmonikou
Id: 25604
olej/lepenka, rozměr 66 x 55 cm, signováno vlevo nahoře, obraz mírně poškozen, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Václav Dobrý
Karlův most
Id: 25709
kominovaná technika/karton, rozměr 38 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
V polích
Id: 23009
olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč
Jaroslav Procházka
Konvolut dvou kusů
Id: 26508
1) Sedící dívka, kombinovaná technika/papír, rozměr 31 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; 2) Dívka v klobouku, kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 6 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Horská říčka
Id: 24206
akvarel/papír, rozměr 39 x 27 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 100 Kč
Studio Bratři v triku
Holčička
Id: 28201
malba pro animaci, rozměr ve výřezu 22 x 19 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Jindřich Husník
Vesnice u řeky
Id: 27009
olej/karton, rozměr 53 x 71 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozena barva, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Chaloupka
Id: 21608
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, pasparta poškozena vodou, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
600 Kč