Čas na serveru 21:48:39

Aukce XXIX./2016

František Kaván - Krajina

František Kaván
Krajina

Id: 23605

tužka/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, věnování, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail

  Autor neurčen - Konvolut dvou kusů

Konvolut dvou kusů

Id: 24205

akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého cca 21 x 31 cm, signováno vpravo dole, jeden datován 02, lehce poškozeno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

Josef Lada - Zimní Hrusice

Josef Lada
Zimní Hrusice

Id: 23615

ofset/papír, rozměr ve výřezu 27 x 42,5 cm, značeno v tisku vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 700

Detail

Karel Nejedlý - Kovář

Karel Nejedlý
Kovář

Id: 23004

kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 31 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Josef Hurt - Peřeje

Josef Hurt
Peřeje

Id: 21307

olej/karton, rozměr 50 x 55 cm, signováno vpravo dole, lehce zažloutlý lak, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Josef Pýcha - Ulička

Josef Pýcha
Ulička

Id: 26107

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 27 cm, signováno vlevo dole, datováno 39, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 600

Detail

Vladimír Novák - Abstraktní představy

Vladimír Novák
Abstraktní představy

Id: 27004

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 48 x 36 cm, značeno na zadní straně listu, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 600

Detail

Karel Chaloupka - S harmonikou

Karel Chaloupka
S harmonikou

Id: 25604

olej/lepenka, rozměr 66 x 55 cm, signováno vlevo nahoře, obraz mírně poškozen, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav  Dobrý - Karlův most

Václav Dobrý
Karlův most

Id: 25709

kominovaná technika/karton, rozměr 38 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - V polích

V polích

Id: 23009

olej/karton, rozměr 22 x 30 cm, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 300

Detail

Jaroslav Procházka - Konvolut dvou kusů

Jaroslav Procházka
Konvolut dvou kusů

Id: 26508

1) Sedící dívka, kombinovaná technika/papír, rozměr 31 x 23,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1943, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; 2) Dívka v klobouku, kombinovaná technika/papír, rozměr 7,5 x 6 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Horská říčka

Horská říčka

Id: 24206

akvarel/papír, rozměr 39 x 27 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1902, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
900

1 100

Detail

Studio Bratři v triku - Holčička

Studio Bratři v triku
Holčička

Id: 28201

malba pro animaci, rozměr ve výřezu 22 x 19 cm, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Jindřich Husník - Vesnice u řeky

Jindřich Husník
Vesnice u řeky

Id: 27009

olej/karton, rozměr 53 x 71 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozena barva, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

  Autor neurčen - Chaloupka

Chaloupka

Id: 21608

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 25 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 33, pasparta poškozena vodou, oděrky na rámu, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
300

600

Detail