Čas na serveru 19:32:23

Aukce XXIX./2016

František Dvořák Brunner - Západ slunce

František Dvořák Brunner
Západ slunce

Id: 23005

konvolut dvou kusů, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

Josef Hubáček - Před Prahou

Josef Hubáček
Před Prahou

Id: 23501

olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce setřená signatura, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

S. Sergněv - Ledaři

S. Sergněv
Ledaři

Id: 28310

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

12 000

Detail

Josef Lada - Rozhovor Rusalky s vodníkem

Josef Lada
Rozhovor Rusalky s vodníkem

Id: 23614

původní nátisk schvalovaný autorem, rozměr ve výřezu 40 x 51 cm, signováno vlevo nahoře v tisku, dole schválení Josefa Lady osobně, datováno 1. 3. 1955, list lehce poškozen uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

11 500

Detail

Prof. Hans Hocke - Starý strom

Prof. Hans Hocke
Starý strom

Id: 24302

olej/karton, rozměr 50 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno Teplitz, obraz v dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

11 500

Detail

Josef Lada - Koledníci

Josef Lada
Koledníci

Id: 24702

barevná litografie, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav

Vyvolávací cena:
2 200

11 500

Detail

František Drtikol - Cesta

František Drtikol
Cesta

Id: 23609

tužka/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 22. 5. 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

11 000

Detail

Příhozy: 55

Karel Holan - Zima na kraji města

Karel Holan
Zima na kraji města

Id: 28801

olej/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

11 000

Detail

Jan  Smetana - Kavárna

Jan Smetana
Kavárna

Id: 23804

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Kamil Lhoták - Závody motocyklů

Kamil Lhoták
Závody motocyklů

Id: 23810

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 2/3, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Josef Fiala - Na návsi

Josef Fiala
Na návsi

Id: 24703

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na obraze i rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

  Autor neurčen - U sv. Antonínka

U sv. Antonínka

Id: 24801

olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, signováno monogramem J. S. vpravo dole, datováno 1930, zdobná adjustace, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

10 500

Detail

Vojtěch Preissig - Strom v zahradě

Vojtěch Preissig
Strom v zahradě

Id: 25001

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlý břeh

Otakar Hůrka
Rozkvetlý břeh

Id: 25903

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Béla Iványi  Grünwald - Při koupeli

Béla Iványi Grünwald
Při koupeli

Id: 26602

olej/karton, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
4 800

10 500

Detail