Aukce XXIX./2016
František Dvořák Brunner
Západ slunce
Id: 23005
konvolut dvou kusů, olej/karton, rozměr každého 21,5 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
12 500 Kč
Josef Hubáček
Před Prahou
Id: 23501
olej/plátno, rozměr 45 x 65 cm, signováno vpravo dole, lehce setřená signatura, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
12 000 Kč
S. Sergněv
Ledaři
Id: 28310
olej/plátno/karton, rozměr 40 x 60 cm, signováno vpravo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
12 000 Kč
Josef Lada
Rozhovor Rusalky s vodníkem
Id: 23614
původní nátisk schvalovaný autorem, rozměr ve výřezu 40 x 51 cm, signováno vlevo nahoře v tisku, dole schválení Josefa Lady osobně, datováno 1. 3. 1955, list lehce poškozen uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
11 500 Kč
Prof. Hans Hocke
Starý strom
Id: 24302
olej/karton, rozměr 50 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno Teplitz, obraz v dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
11 500 Kč
Josef Lada
Koledníci
Id: 24702
barevná litografie, rozměr ve výřezu 29,5 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno, výborný stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
11 500 Kč
František Drtikol
Cesta
Id: 23609
tužka/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 22. 5. 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
11 000 Kč
Příhozy: 55
Karel Holan
Zima na kraji města
Id: 28801
olej/lepenka, rozměr 24 x 35 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
11 000 Kč
Jan Smetana
Kavárna
Id: 23804
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 26 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 600 Kč
Kamil Lhoták
Závody motocyklů
Id: 23810
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, signováno vpravo dole, datováno 50, č. 2/3, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Josef Fiala
Na návsi
Id: 24703
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, oděrky na obraze i rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč
U sv. Antonínka
Id: 24801
olej/plátno, rozměr 68 x 97 cm, signováno monogramem J. S. vpravo dole, datováno 1930, zdobná adjustace, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč
Vojtěch Preissig
Strom v zahradě
Id: 25001
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 52 x 37 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlý břeh
Id: 25903
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 500 Kč
Béla Iványi Grünwald
Při koupeli
Id: 26602
olej/karton, rozměr 63 x 47,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
10 500 Kč