Aukce XXIX./2016
František Tichý
Madona
Id: 21306
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 47, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
6 666 Kč
František Xaver Naske
Dívka s šátkem
Id: 23601
olej/pátno, rozměr 70 x 61 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, lehce oloupaná barva, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 500 Kč
Stanislav Lolek
Rozkvetlý palouček
Id: 23703
olej/karton, rozměr 23,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, značně vysypaná malba, oděrky a rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 500 Kč
Ota Bubeníček
Kostelíček
Id: 23606
kombinovaná technika/papír, rozměr 24,5 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 400 Kč
Otakar Štáfl
Pražský hrad
Id: 18909
olej/karton, rozměr 45 x 53 cm, signováno vlevo dole, lehce prohnutý karton, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
6 000 Kč
V. Příhoda
Káhira
Id: 23402
olej/překližka, rozměr 31 x 37, cm, signováno vlevo dole, popis, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Neznačeno
Stockholm
Id: 27403
olej/plátno, rozměr 41 x 70 cm, 19. století, rentoilováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč
Miloslav Holý
Po sklizni
Id: 28802
olej/karton, rozměr ve výřezu 16 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
6 000 Kč
Zdeněk Burian
Rybářské kvarteto
Id: 26510
kombinovaná technika/papír, velikost listu 33 x 45 cm, signováno vlevo dole, ilustrace pro knihu Rudolfa Luskaže Závoj ..., paspartováno, volně loženo,nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 800 Kč
Antonín Chlapík
Kytice
Id: 22808
olej/plátno, rozměr 40 x 36 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 600 Kč
Otakar Hůrka
Vesnička na svahu
Id: 24804
olej/karton, rozměr 47 x 64 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 500 Kč
Benátky
Id: 24805
olej/karton, rozměr 48 x 63,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na malbě, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
5 500 Kč
Alfons Mucha
Plakát
Id: 26401
plakát/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 20,5 cm, značeno v tisku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
František Tavík Šimon
Na Karlově mostě
Id: 26405
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 37 x 47 cm, signováno vpravo dole tužkou, vlevo dole č. 172, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Jára F. Panuška junior
Pohled do kraje
Id: 27402
kombinovaná technika/olej/karton, rozměr 34 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 10.12.1920, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč