Čas na serveru 15:28:25

Aukce XXIX./2016

Josef Jambor - Chaloupka v údolí

Josef Jambor
Chaloupka v údolí

Id: 25705

akvarel/papír, velikost listu 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Oldřich Eichler - Čas radosti

Oldřich Eichler
Čas radosti

Id: 26603

olej/plátno, rozměr 34 x 34 cm, značeno autorovou značkou vlevo nahoře, signováno na zadní straně obrazu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

19 500

Detail

Jan Slavíček - Benátky

Jan Slavíček
Benátky

Id: 23610

lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, popis Venezia, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

František Daněk - Sedláček - Předjaří z Brd

František Daněk - Sedláček
Předjaří z Brd

Id: 25902

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 000

Detail

Jan Bohumil Pospíšil - Když se zvedají mlhy

Jan Bohumil Pospíšil
Když se zvedají mlhy

Id: 28302

olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

18 601

Detail

Jan Kristofori - Nekonečný čas

Jan Kristofori
Nekonečný čas

Id: 21901

strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
9 500

18 500

Detail

Robert Schlosser - Alegorie jara

Robert Schlosser
Alegorie jara

Id: 28401

olej/plátno, ovál o rozměru 90 x 105 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

18 500

Detail

František  Foltýn - Podzimní krajina

František Foltýn
Podzimní krajina

Id: 23602

olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datace 1950, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Karel Černý - Jarov

Karel Černý
Jarov

Id: 28306

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 55, popis, paspartováno, zaskleno

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Josef  Istler - Strom

Josef Istler
Strom

Id: 21903

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Aleš Lamr - Kraj

Aleš Lamr
Kraj

Id: 25004

akvarel/ruční papír, velikost listu 73 x 55 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, popsáno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

František Tavík Šimon - Pod útesy

František Tavík Šimon
Pod útesy

Id: 26406

olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 000

Detail

Alois Kalvoda - Barevné léto

Alois Kalvoda
Barevné léto

Id: 24601

olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Olga Vyleťalová - Poláčková - Hra v červeném údolí

Olga Vyleťalová - Poláčková
Hra v červeném údolí

Id: 26902

olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popis a datace na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
12 000

16 500

Detail

Bohuslav Reynek - Ukřižování

Bohuslav Reynek
Ukřižování

Id: 28502

suchá jehla/kolorováno/papír, velikost tisku 23 x 12,8 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
4 800

16 500

Detail