Aukce XXIX./2016
Josef Jambor
Chaloupka v údolí
Id: 25705
akvarel/papír, velikost listu 19 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 500 Kč
Oldřich Eichler
Čas radosti
Id: 26603
olej/plátno, rozměr 34 x 34 cm, značeno autorovou značkou vlevo nahoře, signováno na zadní straně obrazu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
19 500 Kč
Jan Slavíček
Benátky
Id: 23610
lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, popis Venezia, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
František Daněk - Sedláček
Předjaří z Brd
Id: 25902
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 000 Kč
Jan Bohumil Pospíšil
Když se zvedají mlhy
Id: 28302
olej/plátno, rozměr 100 x 150 cm, signováno vlevo dole, otluky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
18 601 Kč
Jan Kristofori
Nekonečný čas
Id: 21901
strukturální malba/sololit, rozměr 70 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 91, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
18 500 Kč
Robert Schlosser
Alegorie jara
Id: 28401
olej/plátno, ovál o rozměru 90 x 105 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
18 500 Kč
František Foltýn
Podzimní krajina
Id: 23602
olej/karton, rozměr 31 x 41 cm, signováno a popsáno vpravo dole, datace 1950, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
17 500 Kč
Karel Černý
Jarov
Id: 28306
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 28 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 55, popis, paspartováno, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč
Josef Istler
Strom
Id: 21903
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 46 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 000 Kč
Aleš Lamr
Kraj
Id: 25004
akvarel/ruční papír, velikost listu 73 x 55 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, popsáno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
František Tavík Šimon
Pod útesy
Id: 26406
olej/plátno, rozměr 34 x 43 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
17 000 Kč
Alois Kalvoda
Barevné léto
Id: 24601
olej/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 500 Kč
Olga Vyleťalová - Poláčková
Hra v červeném údolí
Id: 26902
olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, signováno uprostřed dole, popis a datace na zadní straně, autorsky rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
16 500 Kč
Bohuslav Reynek
Ukřižování
Id: 28502
suchá jehla/kolorováno/papír, velikost tisku 23 x 12,8 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
16 500 Kč