Čas na serveru 21:01:56

Aukce XXIX./2016

Jan  Smetana - Abstrakce

Jan Smetana
Abstrakce

Id: 23611

tuž/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František Kupka - Píseň písní

František Kupka
Píseň písní

Id: 25804

dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 23,5 cm, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

František  Max - Zima na Vysočině

František Max
Zima na Vysočině

Id: 22603

olej/papír, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Zoltán (Zolo) Palugyay - Studie přírody

Zoltán (Zolo) Palugyay
Studie přírody

Id: 25702

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Richard Fremund - Podvazek

Richard Fremund
Podvazek

Id: 26111

nesignováno, kombinovaná technika/látka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 28 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 900

Detail

Josef Šilhavý - Portrét dívky

Josef Šilhavý
Portrét dívky

Id: 24602

olej/plátno/karton, ovál 68 x 55 cm, signováno vpravo dole,datováno 1920, zaskleno, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Jiří Kolář - Partie

Jiří Kolář
Partie

Id: 25802

litografie/papír, velikost listu 58 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole č. 40/75, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Antonín Pelc - Kouzelnická škola

Antonín Pelc
Kouzelnická škola

Id: 27008

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karel Stehlík - Poslední sníh

Karel Stehlík
Poslední sníh

Id: 26503

olej/plátno/karton, rozměr 28 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 550

Detail

Jindřich Bubeníček - U brodu

Jindřich Bubeníček
U brodu

Id: 21504

olej/plátno/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

2 300

Detail

  Neznačeno - Děvče

Neznačeno
Děvče

Id: 23003

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

2 300

Detail

Karel Tondl - Konvolut dvou kusů

Karel Tondl
Konvolut dvou kusů

Id: 23007

tempera/papír, rozměr ve výřezu 1) 21,5 x 27 cm; 2) 18,5 x 26,5 cm; signováno každý vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

2 200

Detail

 - Konvolut tří mědirytin

Konvolut tří mědirytin

Id: 28308

1) Chatrč, rozměr ve výřezu 9 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno; 2) Hrad, velikost tisku 5,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole Hollar, datováno 1651, zaskleno, rámováno; 3) Kůň u kašny, velikost tisku 8,7 x 10,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
1 200

2 200

Detail

Max Ernst - Oiseaux

Max Ernst
Oiseaux

Id: 25801

litografie/papír, velikost listu 33,5 x 60,5, signováno v kameni vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Zdeněk Glückselig - Kytice

Zdeněk Glückselig
Kytice

Id: 18910

olej/karton, rozměr 63 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 800

Detail