Aukce XXIX./2016
Jan Smetana
Abstrakce
Id: 23611
tuž/papír, rozměr ve výřezu 47,5 x 38 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
František Kupka
Píseň písní
Id: 25804
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 24 x 23,5 cm, signováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč
František Max
Zima na Vysočině
Id: 22603
olej/papír, rozměr 32 x 44 cm, signováno vpravo dole, novodobě rámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Zoltán (Zolo) Palugyay
Studie přírody
Id: 25702
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 21 x 31 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
3 000 Kč
Richard Fremund
Podvazek
Id: 26111
nesignováno, kombinovaná technika/látka/papír, rozměr ve výřezu 17,5 x 28 cm, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 900 Kč
Josef Šilhavý
Portrét dívky
Id: 24602
olej/plátno/karton, ovál 68 x 55 cm, signováno vpravo dole,datováno 1920, zaskleno, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Jiří Kolář
Partie
Id: 25802
litografie/papír, velikost listu 58 x 80 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole č. 40/75, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 600 Kč
Antonín Pelc
Kouzelnická škola
Id: 27008
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 29 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
Karel Stehlík
Poslední sníh
Id: 26503
olej/plátno/karton, rozměr 28 x 67 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 550 Kč
Jindřich Bubeníček
U brodu
Id: 21504
olej/plátno/karton, rozměr 23 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno 32, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 300 Kč
Neznačeno
Děvče
Id: 23003
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 23,5 cm, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
2 300 Kč
Karel Tondl
Konvolut dvou kusů
Id: 23007
tempera/papír, rozměr ve výřezu 1) 21,5 x 27 cm; 2) 18,5 x 26,5 cm; signováno každý vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 200 Kč
Konvolut tří mědirytin
Id: 28308
1) Chatrč, rozměr ve výřezu 9 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno; 2) Hrad, velikost tisku 5,5 x 13,5 cm, značeno vlevo dole Hollar, datováno 1651, zaskleno, rámováno; 3) Kůň u kašny, velikost tisku 8,7 x 10,5 cm, značeno vlevo nahoře, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
2 200 Kč
Max Ernst
Oiseaux
Id: 25801
litografie/papír, velikost listu 33,5 x 60,5, signováno v kameni vpravo dole, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 000 Kč
Zdeněk Glückselig
Kytice
Id: 18910
olej/karton, rozměr 63 x 52 cm, signováno vpravo dole, datováno 23, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 800 Kč