Aukce XXIX./2016
Karel Liebscher
Pod náhonem
Id: 27701
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 500 Kč
Bohuslav Reynek
Zamyšlená
Id: 19807
nesignováno, suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 13,5 x 10,7 cm, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
Adriena Šimotová
Hlava
Id: 23607
kombinovaná technika/papír, velikost listu 19,5 x 23 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
10 000 Kč
Otakar Hůrka
Zarostlé chaloupky
Id: 25904
olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
10 000 Kč
František Viktor Mokrý
Ponte di San Mauro
Id: 27401
olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 000 Kč
Bohuslav Reynek
Odlet vlaštovek
Id: 19809
výbor z veršů z let 1969 - 1971, výtisk číslo B 4/15, svazek je tvořen otisky původních suchých jehel a leptů na ručním papíru, původní výborný stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 600 Kč
Václav Boštík
Body v kruhu
Id: 23608
tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč
Gustav Macoun
Osamělé stromy
Id: 24203
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
9 500 Kč
Kamil Lhoták
Balón nad horami
Id: 26512
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
9 500 Kč
Otto Gutfreund
Sedící žena I.
Id: 29001
redukce plastiky z edice Národní galerie v Praze z roku 1995, odlitek číslován 95/49, výška 16 cm
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
9 500 Kč
Emanuel Famíra
Krajina
Id: 18911
olej/karton, rozměr 24 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 200 Kč
Jaroslav Ronek
Lokomotiva
Id: 23809
olej/karton, rozměr 34,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
9 000 Kč
Václav Boštík
Kruhová kompozice
Id: 25706
suchá jehla/papír, velikost listu 16 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno VIII/XXI, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
9 000 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Bachčisarajská fontána
Id: 26001
olej/karton, rozměr 81 x 60 cm, signováno vlevo dole, zobrazeni Miroslav Kůra a Ludmila Ledecká při vystoupení, obraz v původním stavu, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
9 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Žena
Id: 26601
kombinovaná technika/sololit, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
8 511 Kč