Čas na serveru 17:57:19

Aukce XXIX./2016

Karel Liebscher - Pod náhonem

Karel Liebscher
Pod náhonem

Id: 27701

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 14 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

10 500

Detail

Bohuslav Reynek - Zamyšlená

Bohuslav Reynek
Zamyšlená

Id: 19807

nesignováno, suchá jehla kolorovaná/ruční papír, velikost tisku 13,5 x 10,7 cm, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Adriena Šimotová - Hlava

Adriena Šimotová
Hlava

Id: 23607

kombinovaná technika/papír, velikost listu 19,5 x 23 cm, signováno uprostřed dole, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Otakar Hůrka - Zarostlé chaloupky

Otakar Hůrka
Zarostlé chaloupky

Id: 25904

olej/karton, rozměr 40 x 50 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, velmi dekorativní adjustace, lehce poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

František Viktor Mokrý - Ponte di San Mauro

František Viktor Mokrý
Ponte di San Mauro

Id: 27401

olej/plátno, rozměr 38 x 55 cm, signováno vpravo dole, obraz ve výborném stavu, drobné oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítek

Vyvolávací cena:

10 000

Detail

Bohuslav Reynek - Odlet vlaštovek

Bohuslav Reynek
Odlet vlaštovek

Id: 19809

výbor z veršů z let 1969 - 1971, výtisk číslo B 4/15, svazek je tvořen otisky původních suchých jehel a leptů na ručním papíru, původní výborný stav

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Václav Boštík - Body v kruhu

Václav Boštík
Body v kruhu

Id: 23608

tužka/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 16 cm, signováno uprostřed dole, datováno 96, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Gustav Macoun - Osamělé stromy

Gustav Macoun
Osamělé stromy

Id: 24203

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

9 500

Detail

Kamil Lhoták - Balón nad horami

Kamil Lhoták
Balón nad horami

Id: 26512

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
2 700

9 500

Detail

Otto Gutfreund - Sedící žena I.

Otto Gutfreund
Sedící žena I.

Id: 29001

redukce plastiky z edice Národní galerie v Praze z roku 1995, odlitek číslován 95/49, výška 16 cm

Vyvolávací cena:
7 000

9 500

Detail

Emanuel Famíra - Krajina

Emanuel Famíra
Krajina

Id: 18911

olej/karton, rozměr 24 x 81 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 200

Detail

Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Jaroslav Ronek
Lokomotiva

Id: 23809

olej/karton, rozměr 34,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Václav Boštík - Kruhová kompozice

Václav Boštík
Kruhová kompozice

Id: 25706

suchá jehla/papír, velikost listu 16 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno VIII/XXI, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Miroslava  Vrbová - Štefková - Bachčisarajská fontána

Miroslava Vrbová - Štefková
Bachčisarajská fontána

Id: 26001

olej/karton, rozměr 81 x 60 cm, signováno vlevo dole, zobrazeni Miroslav Kůra a Ludmila Ledecká při vystoupení, obraz v původním stavu, otluky na rámu

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Žena

Andrej Bělocvětov
Žena

Id: 26601

kombinovaná technika/sololit, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 68, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 511

Detail