Čas na serveru 18:08:55

Aukce XXIX./2016

Oskar Spitzer - Dvojčata

Oskar Spitzer
Dvojčata

Id: 26502

olej/překližka, rozměr 66 x 55 cm, značeno monogramem vlevo dole, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Martin Benka - Chaloupka

Martin Benka
Chaloupka

Id: 25713

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 19 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorské razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

Detail

Josef Procházka - Borovice

Josef Procházka
Borovice

Id: 23008

olej/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Ota Janeček - Ležící akt

Ležící akt

Id: 25503

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,5 cm, signováno vpravo nahoře, věnování Radovanu Lukavskému, který si tento obraz osobně u autora v ateliéru vybral, datováno 13.9.87, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně vzkaz autora, tato položka má přímou souvislost s položkou přechozí

Vyvolávací cena:

8 055

Detail

Karel Šlenger - Z Tunisu

Karel Šlenger
Z Tunisu

Id: 28101

olej/plátno, rozměr 56 x 77 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, obraz vystaven na výstavě Karel Šlenger - Srdce je země ze zlata v Topičově salonu v roce 2012

Vyvolávací cena:

8 001

Detail

Kamil Lhoták - Podivný cestující

Kamil Lhoták
Podivný cestující

Id: 17501

nesignováno, tuž/papír, velikost listu 25 x 18,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

František Drtikol - Nad propastí

František Drtikol
Nad propastí

Id: 23604

uhel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 9/9 1919, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Ferdiš Duša - Pohled do kraje

Ferdiš Duša
Pohled do kraje

Id: 23612

olej/karton, rozměr 51 x 75 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Josef  Istler - Hlava

Josef Istler
Hlava

Id: 23807

kombinovaná technika/karton, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jiří Slíva - Vertigo

Jiří Slíva
Vertigo

Id: 27606

litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 35 cm, signováno uprostřed dole, č. 30/55, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Jaroslav Veris (Zamazal) - V údolí řeky

Jaroslav Veris (Zamazal)
V údolí řeky

Id: 21308

olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 100

7 500

Detail

Vilém (Willi) Nowak - Nad řekou

Vilém (Willi) Nowak
Nad řekou

Id: 26403

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 54 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

František Škrabánek - Nálada v Šimanově

František Škrabánek
Nálada v Šimanově

Id: 28301

rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

7 100

Detail

Karel Jan Sigmund - Na zasněžené cestě

Karel Jan Sigmund
Na zasněžené cestě

Id: 28304

olej/překližka, rozměr 68 x 93 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

7 100

Detail

Jiří Kolář - Zátiší

Jiří Kolář
Zátiší

Id: 21502

koláž, rozměr ve výřezu 36,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně razítko a signatura, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

6 800

Detail