Aukce XXIX./2016
Oskar Spitzer
Dvojčata
Id: 26502
olej/překližka, rozměr 66 x 55 cm, značeno monogramem vlevo dole, popis na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč
Martin Benka
Chaloupka
Id: 25713
kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 19 cm, signováno monogramem vpravo dole, autorské razítko, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
8 500 Kč
Josef Procházka
Borovice
Id: 23008
olej/karton, rozměr 50 x 34 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 100 Kč
Ležící akt
Id: 25503
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 56,5 cm, signováno vpravo nahoře, věnování Radovanu Lukavskému, který si tento obraz osobně u autora v ateliéru vybral, datováno 13.9.87, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, na zadní straně vzkaz autora, tato položka má přímou souvislost s položkou přechozí
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 055 Kč
Karel Šlenger
Z Tunisu
Id: 28101
olej/plátno, rozměr 56 x 77 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu, obraz vystaven na výstavě Karel Šlenger - Srdce je země ze zlata v Topičově salonu v roce 2012
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 001 Kč
Kamil Lhoták
Podivný cestující
Id: 17501
nesignováno, tuž/papír, velikost listu 25 x 18,5 cm, paspartováno, nerámováno, volně loženo, ilustrace pro "Pohádky o mašinkách", původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
František Drtikol
Nad propastí
Id: 23604
uhel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 13,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 9/9 1919, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Ferdiš Duša
Pohled do kraje
Id: 23612
olej/karton, rozměr 51 x 75 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 000 Kč
Josef Istler
Hlava
Id: 23807
kombinovaná technika/karton, rozměr 39 x 31 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 000 Kč
Jiří Slíva
Vertigo
Id: 27606
litografie/papír, rozměr ve výřezu 41 x 35 cm, signováno uprostřed dole, č. 30/55, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
8 000 Kč
Jaroslav Veris (Zamazal)
V údolí řeky
Id: 21308
olej/dřevěná deska, rozměr 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
7 500 Kč
Vilém (Willi) Nowak
Nad řekou
Id: 26403
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 54 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč
František Škrabánek
Nálada v Šimanově
Id: 28301
rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
7 100 Kč
Karel Jan Sigmund
Na zasněžené cestě
Id: 28304
olej/překližka, rozměr 68 x 93 cm, signováno vpravo dole, odborně čištěno, otluky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
7 100 Kč
Jiří Kolář
Zátiší
Id: 21502
koláž, rozměr ve výřezu 36,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně razítko a signatura, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
6 800 Kč