Aukce XXIX./2016
Ota Bubeníček
U Mladé Vožice
Id: 25602
olej/kakarton, rozměr 43 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 000 Kč
Josef Čapek
Snopy
Id: 27602
tužka/papír, velikost listu 11 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
30 000 Kč
Ota Bubeníček
Statek pod kopcem
Id: 25601
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
29 000 Kč
Karel Liebscher
Podzimní les
Id: 23401
olej/dřevo, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
26 000 Kč
Antonín Waldhauser
Krajina s červánky
Id: 25605
olej/karton, rozměr 34,5 x 38 cm, monogram vlevo dole, na malbě krakeláž, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
26 000 Kč
Prapták
Id: 27611
bronzová plastika, rozměr 29 x 16 cm, signováno na spodní straně, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
25 000 Kč
Ota Bubeníček
Táborské hradby od Lužnice
Id: 23201
olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o velmi kvalitní práci z období kolem roku 1910
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
24 000 Kč
Karel Hodr
Na Kampě
Id: 23901
olej/karton, rozměr 36 x 68 cm, zaskleno, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Na pobřeží
Id: 24101
olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, poškozený rám,původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
24 000 Kč
Alois Kalvoda
Studie dámy
Id: 28102
olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz odborně restaurován, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
21 500 Kč
Václav Boštík
Body
Id: 24701
suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
21 100 Kč
Božena Vohánková
Podzimní roklinka
Id: 24201
olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, malba odřena, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
20 000 Kč
Andrej Bělocvětov
Předjarní hlava 65
Id: 25003
olej/email/sololit, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
20 000 Kč
Anděl
Id: 25401
suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo č. 16/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
19 500 Kč
Josef Jíra
Ulice
Id: 25501
akvarel/papír, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, věnování Radovanu Lukavskému k vánocům 1966, datováno 1966, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
19 500 Kč