Čas na serveru 14:00:04

Aukce XXIX./2016

Ota Bubeníček - U Mladé Vožice

Ota Bubeníček
U Mladé Vožice

Id: 25602

olej/kakarton, rozměr 43 x 74 cm, signováno vpravo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Josef Čapek - Snopy

Josef Čapek
Snopy

Id: 27602

tužka/papír, velikost listu 11 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Ota Bubeníček - Statek pod kopcem

Ota Bubeníček
Statek pod kopcem

Id: 25601

Vyvolávací cena:

29 000

Detail

Karel Liebscher - Podzimní les

Karel Liebscher
Podzimní les

Id: 23401

olej/dřevo, rozměr 26 x 33,5 cm, signováno vlevo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
14 000

26 000

Detail

Antonín Waldhauser  - Krajina s červánky

Antonín Waldhauser
Krajina s červánky

Id: 25605

olej/karton, rozměr 34,5 x 38 cm, monogram vlevo dole, na malbě krakeláž, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

26 000

Detail

Ota Janeček - Prapták

Prapták

Id: 27611

bronzová plastika, rozměr 29 x 16 cm, signováno na spodní straně, původní stav

Vyvolávací cena:

25 000

Detail

Ota Bubeníček - Táborské hradby od Lužnice

Ota Bubeníček
Táborské hradby od Lužnice

Id: 23201

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, jedná se o velmi kvalitní práci z období kolem roku 1910

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Karel Hodr - Na Kampě

Karel Hodr
Na Kampě

Id: 23901

olej/karton, rozměr 36 x 68 cm, zaskleno, autorsky rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - Na pobřeží

Josef Písecký (Liška)
Na pobřeží

Id: 24101

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, poškozený rám,původní stav

Vyvolávací cena:

24 000

Detail

Alois Kalvoda - Studie dámy

Alois Kalvoda
Studie dámy

Id: 28102

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1910, obraz odborně restaurován, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
12 000

21 500

Detail

Václav Boštík - Body

Václav Boštík
Body

Id: 24701

suchá jehla/pastel/ruční papír, velikost tisku 15,5 x 14 cm, signováno uprostřed dole, značený papír, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

21 100

Detail

Božena Vohánková - Podzimní roklinka

Božena Vohánková
Podzimní roklinka

Id: 24201

olej/plátno, rozměr 76 x 57 cm, signováno vpravo dole, malba odřena, oděrky na rámu, volné v rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

20 000

Detail

Andrej Bělocvětov - Předjarní hlava 65

Andrej Bělocvětov
Předjarní hlava 65

Id: 25003

olej/email/sololit, rozměr 62 x 47 cm, signováno vpravo dole, velmi dobrý stav, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
6 000

20 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 25401

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 16 cm, signováno vpravo dole, vlevo č. 16/100, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail

Josef Jíra - Ulice

Josef Jíra
Ulice

Id: 25501

akvarel/papír, rozměr 40 x 48 cm, signováno vlevo dole, věnování Radovanu Lukavskému k vánocům 1966, datováno 1966, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

19 500

Detail