Aukce XXXII./2016
Lesní tišina (Žloukovice)
Id: 42301
akvarel/papír, rozměr 27,5 x 18,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Fjodor Ivanovič Melnikov
Snopy
Id: 43003
olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
Oldřich Procházka
Pohled do kraje
Id: 41503
olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
500 Kč
Muž
Id: 34612
litografie/papír, velikost tisku 14 x 12 cm, nečitelná signatura vpravo dole, vlevo dole popis, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
400 Kč
400 Kč