Čas na serveru 06:13:01

Aukce XXXII./2016

  Autor neurčen - Lesní tišina (Žloukovice)

Lesní tišina (Žloukovice)

Id: 42301

akvarel/papír, rozměr 27,5 x 18,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Fjodor Ivanovič  Melnikov - Snopy

Fjodor Ivanovič Melnikov
Snopy

Id: 43003

olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno

Vyvolávací cena:
800

800

Detail

Oldřich Procházka - Pohled do kraje

Oldřich Procházka
Pohled do kraje

Id: 41503

olej/překližka, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

500

Detail

  Autor neurčen - Muž

Muž

Id: 34612

litografie/papír, velikost tisku 14 x 12 cm, nečitelná signatura vpravo dole, vlevo dole popis, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
400

400

Detail