Čas na serveru 10:06:37

Aukce XXXII./2016

Karel Franta - Housle

Karel Franta
Housle

Id: 40812

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

 Milunovič - Rackové nad vlnami

Milunovič
Rackové nad vlnami

Id: 41107

olej/plátno, rozměr 50 x 98 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Hanuš Schwaiger - Studie kapitána

Hanuš Schwaiger
Studie kapitána

Id: 42809

tužka/papír, rozměr ve výřezu 37 x 18,5 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno, list malby je složen z několika dílů, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav; jedná se o studii kapitána k obrazu "Stenfolská jeskyně"

Vyvolávací cena:

7 500

Detail

Josef Soukup - Mořská laguna

Josef Soukup
Mořská laguna

Id: 43405

olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

7 055

Detail

Bohumil Jaroš - Rozkvetlé stromy

Bohumil Jaroš
Rozkvetlé stromy

Id: 40808

kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 53 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

7 003

Detail

Josef Jíra - Chatka na samotě

Josef Jíra
Chatka na samotě

Id: 40703

akvarel/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
6 000

7 000

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Pomněnky

Julie Mezerová-Winterová
Pomněnky

Id: 40802

olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

7 000

Detail

František Tavík Šimon - Staroměstská mostecká věž

František Tavík Šimon
Staroměstská mostecká věž

Id: 40805

dřevoryt/papír, velikost tisku 35 x 34 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

7 000

Detail

Petr Jaroš - Na pastvě

Petr Jaroš
Na pastvě

Id: 40809

olej/plátno, rozměr 51 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, drobně oloupaná malba, lokální poškození, značně otlučený rám

Vyvolávací cena:
1 800

7 000

Detail

Jitka Válová - Postavy

Jitka Válová
Postavy

Id: 42104

pastel/papír, velikost kresby 39 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Jaroslav Šimůnek - Panorama Prahy ze Strahova

Jaroslav Šimůnek
Panorama Prahy ze Strahova

Id: 42816

olej/karton, rozměr 37 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

7 000

Detail

Vladimír Kliment - Ovocné zátiší

Vladimír Kliment
Ovocné zátiší

Id: 41113

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

6 629

Detail

Otakar Hůrka - Zarostlý rybník

Otakar Hůrka
Zarostlý rybník

Id: 42811

olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

6 510

Detail

Cyril Bouda - Praha

Cyril Bouda
Praha

Id: 40807

litografie/papír, č. 95/100 III., rozměr ve výřezu 31 x 65 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

Detail

Jiří Karmazín - Pony Aven 1.9.1967

Jiří Karmazín
Pony Aven 1.9.1967

Id: 41607

kombinovaná technika/papír, velikost listu 46,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno, původem z pozůstalosti Josefa Vinkláře, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail