Aukce XXXII./2016
Karel Franta
Housle
Id: 40812
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 17 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
7 500 Kč
Milunovič
Rackové nad vlnami
Id: 41107
olej/plátno, rozměr 50 x 98 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Hanuš Schwaiger
Studie kapitána
Id: 42809
tužka/papír, rozměr ve výřezu 37 x 18,5 cm, signováno vpravo uprostřed, datováno, list malby je složen z několika dílů, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav; jedná se o studii kapitána k obrazu "Stenfolská jeskyně"
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč
Josef Soukup
Mořská laguna
Id: 43405
olej/plátno/karton, rozměr 25 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 37, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 055 Kč
Bohumil Jaroš
Rozkvetlé stromy
Id: 40808
kombinovaná technika/tempera/lepenka, rozměr 53 x 73 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 003 Kč
Josef Jíra
Chatka na samotě
Id: 40703
akvarel/karton, rozměr ve výřezu 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
7 000 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Pomněnky
Id: 40802
olej/plátno, rozměr 35 x 27 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
7 000 Kč
František Tavík Šimon
Staroměstská mostecká věž
Id: 40805
dřevoryt/papír, velikost tisku 35 x 34 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
7 000 Kč
Petr Jaroš
Na pastvě
Id: 40809
olej/plátno, rozměr 51 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, drobně oloupaná malba, lokální poškození, značně otlučený rám
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 000 Kč
Jitka Válová
Postavy
Id: 42104
pastel/papír, velikost kresby 39 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 01, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
7 000 Kč
Jaroslav Šimůnek
Panorama Prahy ze Strahova
Id: 42816
olej/karton, rozměr 37 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1927, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč
Vladimír Kliment
Ovocné zátiší
Id: 41113
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
6 629 Kč
Otakar Hůrka
Zarostlý rybník
Id: 42811
olej/karton, rozměr 24 x 34 cm, signováno vlevo dole, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
6 510 Kč
Cyril Bouda
Praha
Id: 40807
litografie/papír, č. 95/100 III., rozměr ve výřezu 31 x 65 cm, signováno vpravo dole, věnování, datováno 1973, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
6 500 Kč
Jiří Karmazín
Pony Aven 1.9.1967
Id: 41607
kombinovaná technika/papír, velikost listu 46,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno, popsáno, původem z pozůstalosti Josefa Vinkláře, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 500 Kč