Čas na serveru 12:40:39

Aukce XXXII./2016

Jindřich Wielgus - Kytice měsíčků

Jindřich Wielgus
Kytice měsíčků

Id: 33802

olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 300

Detail

Vladimír Levora - Vesnička v údolí

Vladimír Levora
Vesnička v údolí

Id: 43404

olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 110

Detail

Max Švabinský - Postava

Max Švabinský
Postava

Id: 43001

litografie/papír, velikost tisku 10 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
300

4 100

Detail

Ota Janeček - Osobní korespondence s kresbou

Osobní korespondence s kresbou

Id: 40001

kresba/text/papír, velikost listu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 21. 4. 1980, volně loženo nerámováno, v minulosti přeloženo

Vyvolávací cena:

Detail

Eugen Lehotský - Krajina z Podkoníc

Eugen Lehotský
Krajina z Podkoníc

Id: 40704

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Jansa - Říp

Václav Jansa
Říp

Id: 40815

akvarel/papír, velikost malby 27,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ludmila Jiřincová - Akt

Ludmila Jiřincová
Akt

Id: 41009

kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Mathias Minařík - Zima na Doubravě

Josef Mathias Minařík
Zima na Doubravě

Id: 42701

olej/sololit, rozměr 46 x 56 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

Detail

Karel Karas - Dva duby u cesty

Karel Karas
Dva duby u cesty

Id: 41015

olej/karton, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 200

3 900

Detail

František Bílek - Topoly

František Bílek
Topoly

Id: 41604

olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 900

Detail

  Autor neurčen - Tanečnice

Tanečnice

Id: 42406

bronzová plastika, celková výška 34 cm, výška sochy 26 cm, značeno na podstavci M. Pieri, kamenný podstavec, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
3 800

3 900

Detail

Václav Hejna - Klášterní partita III.

Václav Hejna
Klášterní partita III.

Id: 39801

tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 66 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, datováno 1968 včetně popisu obrazu, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
3 800

3 800

Detail

D. Sedláček - Ovocné zátiší

D. Sedláček
Ovocné zátiší

Id: 42824

olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, obraz v původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 800

3 617

Detail

Antoš Frolka - Sedící děvče

Antoš Frolka
Sedící děvče

Id: 40803

kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 600

Detail

Jaroslav Ronek - Roubenky

Jaroslav Ronek
Roubenky

Id: 41606

olej/plátno, rozměr 63,5 x 99 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 600

Detail