Aukce XXXII./2016
Jindřich Wielgus
Kytice měsíčků
Id: 33802
olej/plátno, rozměr 47 x 36 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 300 Kč
Vladimír Levora
Vesnička v údolí
Id: 43404
olej/plátno, rozměr 45 x 75 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
4 110 Kč
Max Švabinský
Postava
Id: 43001
litografie/papír, velikost tisku 10 x 14 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
300 Kč
4 100 Kč
Osobní korespondence s kresbou
Id: 40001
kresba/text/papír, velikost listu 30 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 21. 4. 1980, volně loženo nerámováno, v minulosti přeloženo
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 000 Kč
Eugen Lehotský
Krajina z Podkoníc
Id: 40704
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Václav Jansa
Říp
Id: 40815
akvarel/papír, velikost malby 27,5 x 37 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
4 000 Kč
Ludmila Jiřincová
Akt
Id: 41009
kresba/papír, rozměr ve výřezu 21,5 x 16,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
4 000 Kč
Josef Mathias Minařík
Zima na Doubravě
Id: 42701
olej/sololit, rozměr 46 x 56 cm, signováno uprostřed dole, datováno 95, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 000 Kč
Karel Karas
Dva duby u cesty
Id: 41015
olej/karton, rozměr 41,5 x 53 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
3 900 Kč
František Bílek
Topoly
Id: 41604
olej/plátno/karton, rozměr 37 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 900 Kč
Tanečnice
Id: 42406
bronzová plastika, celková výška 34 cm, výška sochy 26 cm, značeno na podstavci M. Pieri, kamenný podstavec, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 900 Kč
Václav Hejna
Klášterní partita III.
Id: 39801
tempera/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 66 cm, signováno vpravo dole a na zadní straně, datováno 1968 včetně popisu obrazu, zaskleno, rámováno, vše ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
3 800 Kč
D. Sedláček
Ovocné zátiší
Id: 42824
olej/plátno, rozměr 91 x 107 cm, signováno vpravo dole D. Sedláček, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 617 Kč
Antoš Frolka
Sedící děvče
Id: 40803
kombinovaná technika/papír, rozměr 44 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 11, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 600 Kč
Jaroslav Ronek
Roubenky
Id: 41606
olej/plátno, rozměr 63,5 x 99 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 600 Kč