Aukce XXXII./2016
Otakar Hůrka
Letní pole
Id: 42810
olej/karton, rozměr 23,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
6 000 Kč
Viktor Rolín
Kraji před bouří
Id: 42820
olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
6 000 Kč
František Foltýn
Chaloupky u řeky
Id: 41702
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 600 Kč
Nan Goldin
Duben v okně
Id: 29502
fotografie, velikost 27 x 39 cm, značeno na zadní straně, volně loženo, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
František Turek
Před představením
Id: 42212
olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
5 500 Kč
Eduard S. Kostrhon
Ztracený život
Id: 41104
olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, otluky na rámu, původní stav; v Tomanově slovníku uvedeno pod názvem "Prohraný život" na straně 535
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 500 Kč
Otakar Hůrka
Rozkvetlá mez
Id: 42819
olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
5 500 Kč
Libor Fára
Bílá poloha
Id: 41111
kresba tužkou/papír, velikost listu 57,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací a věnováním, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 100 Kč
Ptáčci
Id: 41603
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 099 Kč
Alois Schneiderka
Uherské Hradiště
Id: 41701
pastel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 000 Kč
Josef Váchal
Malíř na frontě
Id: 42221
1. vydání knihy "Malíř na frontě"z roku 1929, číslo výtisku 255, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 800 Kč
Emanuel Hosperger
Tatry
Id: 43201
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
4 600 Kč
Rudolf Němec
Na vodě
Id: 42814
kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1994, vlevo dole věnování, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
4 409 Kč
Medúza
Id: 42408
glazovaná keramika, výška 28 cm, značeno Jockl, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 400 Kč
Adolf Körber
Vřesoviště
Id: 41609
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 301 Kč