Čas na serveru 11:00:37

Aukce XXXII./2016

Otakar Hůrka - Letní pole

Otakar Hůrka
Letní pole

Id: 42810

olej/karton, rozměr 23,5 x 32 cm, signováno vlevo dole, drobné poškození malby, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

6 000

Detail

Viktor  Rolín - Kraji před bouří

Viktor Rolín
Kraji před bouří

Id: 42820

olej/překližka, rozměr 40 x 50 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

6 000

Detail

František  Foltýn - Chaloupky u řeky

František Foltýn
Chaloupky u řeky

Id: 41702

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 1942, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

5 600

Detail

Nan Goldin - Duben v okně

Nan Goldin
Duben v okně

Id: 29502

fotografie, velikost 27 x 39 cm, značeno na zadní straně, volně loženo, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František  Turek - Před představením

František Turek
Před představením

Id: 42212

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, původní rámování, dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Eduard S.  Kostrhon - Ztracený život

Eduard S. Kostrhon
Ztracený život

Id: 41104

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozená malba, otluky na rámu, původní stav; v Tomanově slovníku uvedeno pod názvem "Prohraný život" na straně 535

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Hůrka - Rozkvetlá mez

Otakar Hůrka
Rozkvetlá mez

Id: 42819

olej/plátno, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, na rámu drobné oděrky, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

Detail

Libor Fára - Bílá poloha

Libor Fára
Bílá poloha

Id: 41111

kresba tužkou/papír, velikost listu 57,5 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací a věnováním, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

5 100

Detail

Ota Janeček - Ptáčci

Ptáčci

Id: 41603

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 26,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 81, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

5 099

Detail

Alois Schneiderka - Uherské Hradiště

Alois Schneiderka
Uherské Hradiště

Id: 41701

pastel/papír, rozměr ve výřezu 22,5 x 28,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Váchal - Malíř na frontě

Josef Váchal
Malíř na frontě

Id: 42221

1. vydání knihy "Malíř na frontě"z roku 1929, číslo výtisku 255, původní velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

4 800

Detail

Emanuel Hosperger - Tatry

Emanuel Hosperger
Tatry

Id: 43201

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

4 600

Detail

Rudolf Němec - Na vodě

Rudolf Němec
Na vodě

Id: 42814

kombinovaná technika/papír, rozměr 26 x 33 cm, signováno vpravo dole, datováno 1994, vlevo dole věnování, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

4 409

Detail

  Autor neurčen - Medúza

Medúza

Id: 42408

glazovaná keramika, výška 28 cm, značeno Jockl, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
3 200

4 400

Detail

Adolf Körber - Vřesoviště

Adolf Körber
Vřesoviště

Id: 41609

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

4 301

Detail