Čas na serveru 15:05:38

Aukce XXXII./2016

  Neznačeno - Na procházce

Neznačeno
Na procházce

Id: 38808

olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, 19. století, novodobě rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

10 000

Detail

Otakar Hůrka - Chaloupky

Otakar Hůrka
Chaloupky

Id: 42805

olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

10 000

Detail

Jan  Zrzavý - Anděl

Anděl

Id: 40818

litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
2 200

9 700

Detail

Jaromír Černý - Lekníny

Jaromír Černý
Lekníny

Id: 40501

olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

9 600

Detail

Josef  Istler - Abstrakce v modré

Josef Istler
Abstrakce v modré

Id: 41003

kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

9 500

Detail

Petr Jaroš - Rozkvetlý sad

Petr Jaroš
Rozkvetlý sad

Id: 43402

olej/plátno, rozměr 78 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

9 500

Detail

František Karel Hron - Kozí hřbety v Krkonoších

František Karel Hron
Kozí hřbety v Krkonoších

Id: 41117

olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
1 800

9 500

Detail

Jindřich Procházka - Na labském břehu

Jindřich Procházka
Na labském břehu

Id: 43202

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

9 000

Detail

  Neznačeno - Porcelánový lustr pětiramenný

Neznačeno
Porcelánový lustr pětiramenný

Id: 31006

pětiramenný lustr, značka Míšeň, velikost 45 x 60 cm, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

8 700

Detail

Karel Hodr - Žluté květy

Karel Hodr
Žluté květy

Id: 33706

olej/karton, rozměr 58 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Vladimír Pukl - Z italského dvorku

Vladimír Pukl
Z italského dvorku

Id: 39401

olej/plátno, rozměr 55,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Soušek - Toulon

Václav Soušek
Toulon

Id: 43406

olej/plátno, rozměr 19,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

8 100

Detail

Josef Hlinomaz - Žirafa v noci

Josef Hlinomaz
Žirafa v noci

Id: 42105

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

8 000

Detail

Antonín  Augusta - Mezi břízkami

Antonín Augusta
Mezi břízkami

Id: 42813

olej/plátno, rozměr 24 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu

Vyvolávací cena:
800

8 000

Detail

Jaromír Kunc - Konec března

Jaromír Kunc
Konec března

Id: 42702

olej/karton, rozměr 47 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

7 560

Detail