Aukce XXXII./2016
Neznačeno
Na procházce
Id: 38808
olej/plátno, rozměr 31 x 41 cm, 19. století, novodobě rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 000 Kč
Otakar Hůrka
Chaloupky
Id: 42805
olej/karton, rozměr 50 x 57 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na obraze, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 000 Kč
Anděl
Id: 40818
litografie/papír, rozměr ve výřezu 10,5 x 7 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
9 700 Kč
Jaromír Černý
Lekníny
Id: 40501
olej/plátno, rozměr 48 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 600 Kč
Josef Istler
Abstrakce v modré
Id: 41003
kombinovaná technika/papír, rozměr 29 x 20 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 500 Kč
Petr Jaroš
Rozkvetlý sad
Id: 43402
olej/plátno, rozměr 78 x 100 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
9 500 Kč
František Karel Hron
Kozí hřbety v Krkonoších
Id: 41117
olej/plátno, rozměr 45 x 56 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
9 500 Kč
Jindřich Procházka
Na labském břehu
Id: 43202
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč
Neznačeno
Porcelánový lustr pětiramenný
Id: 31006
pětiramenný lustr, značka Míšeň, velikost 45 x 60 cm, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 700 Kč
Karel Hodr
Žluté květy
Id: 33706
olej/karton, rozměr 58 x 38 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
8 500 Kč
Vladimír Pukl
Z italského dvorku
Id: 39401
olej/plátno, rozměr 55,5 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno 38, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
8 500 Kč
Václav Soušek
Toulon
Id: 43406
olej/plátno, rozměr 19,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním stavu, lehce poškozený rám
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 100 Kč
Josef Hlinomaz
Žirafa v noci
Id: 42105
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 15,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 000 Kč
Antonín Augusta
Mezi břízkami
Id: 42813
olej/plátno, rozměr 24 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v dobrém stavu
Vyvolávací cena:
800 Kč
8 000 Kč
Jaromír Kunc
Konec března
Id: 42702
olej/karton, rozměr 47 x 65 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
7 560 Kč