Čas na serveru 10:17:53

Aukce XXXII./2016

Julius Mařák - Duby v Rakovici

Julius Mařák
Duby v Rakovici

Id: 40301

lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 25,3 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; publikováno: Bužgová 1956, str. 156; Boučková 1951, č. kat. 6; Blažíčková 1999, č. kat. 230

Vyvolávací cena:

2 700

Detail

František  Max - Pohled do kraje

František Max
Pohled do kraje

Id: 41014

olej/karton, rozměr 28 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování z roku 1963, drobné oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

Tomáš Bím - Tenisový kurt

Tomáš Bím
Tenisový kurt

Id: 41605

litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 37 cm, signováno uprostřed dole, datováno 88, č. 58/100, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 600

Detail

Karol Molnár - Tři dívky

Karol Molnár
Tři dívky

Id: 42601

kombinovaná technika/papír, velikost listu 42,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole PL 88, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
1 800

2 600

Detail

Milada Špálová - Květinové zátiší

Milada Špálová
Květinové zátiší

Id: 40813

olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 520

Detail

  Neznačeno - Portrét

Neznačeno
Portrét

Id: 34502

olej/dřevo, rozměr 20 x 13,5 cm, konec 19. století, značně poškozený rám, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Ota Janeček - Dívčí hlava

Dívčí hlava

Id: 40004

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 30. 12. 79, velikost listu 31 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, list mírně natržen v přeložení

Vyvolávací cena:

Detail

Milada Mikulová - Opukový lom

Milada Mikulová
Opukový lom

Id: 40820

olej/sololit, rozměr 51,5 x 79,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Liesler - V koruně stromu

Josef Liesler
V koruně stromu

Id: 41601

litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole 96/130, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

Detail

František Myslivec - Říčka v podhůří

František Myslivec
Říčka v podhůří

Id: 41201

olej/karton, velikost malby 17,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 21, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

2 401

Detail

Jaroslav Štika - Dvojice

Jaroslav Štika
Dvojice

Id: 41109

tužka/papír, rozměr ve výřezu 46 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

2 400

Detail

Stanislav Feikl - Nad řekou

Stanislav Feikl
Nad řekou

Id: 41602

olej/překližka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

2 200

Detail

Karel Toman - Kostelík

Karel Toman
Kostelík

Id: 41513

akvarel/papír, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

2 033

Detail

Milan Med - Balet

Milan Med
Balet

Id: 42210

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 43,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

1 900

Detail

Josef Liesler - Pocta Dürerovi

Josef Liesler
Pocta Dürerovi

Id: 37501

litografie/papír, velikost tisku 33 x 43 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

1 800

Detail