Aukce XXXII./2016
Julius Mařák
Duby v Rakovici
Id: 40301
lept/papír, rozměr ve výřezu 31,5 x 25,3 cm, nesignováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav; publikováno: Bužgová 1956, str. 156; Boučková 1951, č. kat. 6; Blažíčková 1999, č. kat. 230
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 700 Kč
František Max
Pohled do kraje
Id: 41014
olej/karton, rozměr 28 x 36,5 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování z roku 1963, drobné oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 600 Kč
Tomáš Bím
Tenisový kurt
Id: 41605
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 37 cm, signováno uprostřed dole, datováno 88, č. 58/100, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 600 Kč
Karol Molnár
Tři dívky
Id: 42601
kombinovaná technika/papír, velikost listu 42,5 x 32,5 cm, signováno vlevo dole, vpravo dole PL 88, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
2 600 Kč
Milada Špálová
Květinové zátiší
Id: 40813
olej/plátno, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 520 Kč
Neznačeno
Portrét
Id: 34502
olej/dřevo, rozměr 20 x 13,5 cm, konec 19. století, značně poškozený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Dívčí hlava
Id: 40004
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 30. 12. 79, velikost listu 31 x 21 cm, volně loženo, nerámováno, v minulosti přeloženo, list mírně natržen v přeložení
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Milada Mikulová
Opukový lom
Id: 40820
olej/sololit, rozměr 51,5 x 79,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
Josef Liesler
V koruně stromu
Id: 41601
litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno 86, vlevo dole 96/130, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 500 Kč
František Myslivec
Říčka v podhůří
Id: 41201
olej/karton, velikost malby 17,5 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 21, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 401 Kč
Jaroslav Štika
Dvojice
Id: 41109
tužka/papír, rozměr ve výřezu 46 x 29 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
2 400 Kč
Stanislav Feikl
Nad řekou
Id: 41602
olej/překližka, rozměr 39 x 49 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
2 200 Kč
Karel Toman
Kostelík
Id: 41513
akvarel/papír, rozměr 57 x 42 cm, signováno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
2 033 Kč
Milan Med
Balet
Id: 42210
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37 x 43,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 900 Kč
Josef Liesler
Pocta Dürerovi
Id: 37501
litografie/papír, velikost tisku 33 x 43 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč