Čas na serveru 16:16:35

Aukce XXXII./2016

  Autor neurčen - Dívka v lázních

Dívka v lázních

Id: 42403

olej/plátno, rozměr 82 x 69 cm, signováno vpravo dole Vollard, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v dobrém původním stav

Vyvolávací cena:

13 500

Detail

  Autor neurčen - Ztroskotání

Ztroskotání

Id: 41114

olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, Francie, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
1 200

13 500

Detail

Vilém Mužík - Na projížďce

Vilém Mužík
Na projížďce

Id: 42825

olej/plátno, rozměr 64 x 109 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

13 000

Detail

Václav Špála - Baletka

Baletka

Id: 41005

kresba tuší/papír, velikost listu 35 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

12 500

Detail

  Autor neurčen - Busta dívky

Busta dívky

Id: 42405

bronzová plastika, celková výška 47 cm, výška sochy 31 cm, značeno na odlitku, přelom 19. a 20. století, kamenný podstavec, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

12 100

Detail

Aleš Veselý - Na kopci

Aleš Veselý
Na kopci

Id: 42205

kombinovaná technika/karton, velikost listu 30 x 41,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
9 000

12 000

Detail

Jan Saudek - Koláž pro Irén

Koláž pro Irén

Id: 40701

koláž/fotografie/kartón, rozměr koláže 37 x 43 cm, signováno, věnování, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav

Vyvolávací cena:
8 000

11 555

Detail

František Cína - Jelínek - Letní den

František Cína - Jelínek
Letní den

Id: 42801

olej/karton, rozměr malby 40 x 55 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

11 500

Detail

Karel Jan Sigmund - Nad potokem

Karel Jan Sigmund
Nad potokem

Id: 40816

olej/překližka, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
2 800

11 300

Detail

Jaroslav Serpan - UBS 35

Jaroslav Serpan
UBS 35

Id: 34119

kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 70,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
11 000

11 000

Detail

Rudolf Vojtěch Špillar - Slunce v lese

Rudolf Vojtěch Špillar
Slunce v lese

Id: 42822

olej/plátno, rozměr 81 x 90 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

10 600

Detail

Julie Mezerová-Winterová - Kopretiny

Julie Mezerová-Winterová
Kopretiny

Id: 40801

olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Příhozy: 48

Josef Jíra - Náměstíčko

Josef Jíra
Náměstíčko

Id: 42106

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

10 500

Detail

Jiří Sodoma - Dáma v červeném

Jiří Sodoma
Dáma v červeném

Id: 42217

olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:
6 000

10 500

Detail

Pravoslav Kotík - Kristus

Pravoslav Kotík
Kristus

Id: 42603

olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, majitelem konzultováno s kurátorem Pavlem Šmidrkalem

Vyvolávací cena:

10 200

Detail