Aukce XXXII./2016
Dívka v lázních
Id: 42403
olej/plátno, rozměr 82 x 69 cm, signováno vpravo dole Vollard, drobné oděrky na rámu, obraz i rám v dobrém původním stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
13 500 Kč
Ztroskotání
Id: 41114
olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, Francie, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
13 500 Kč
Vilém Mužík
Na projížďce
Id: 42825
olej/plátno, rozměr 64 x 109 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 000 Kč
Baletka
Id: 41005
kresba tuší/papír, velikost listu 35 x 25 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 500 Kč
Busta dívky
Id: 42405
bronzová plastika, celková výška 47 cm, výška sochy 31 cm, značeno na odlitku, přelom 19. a 20. století, kamenný podstavec, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 100 Kč
Aleš Veselý
Na kopci
Id: 42205
kombinovaná technika/karton, velikost listu 30 x 41,5 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1990, paspartováno, zaskleno, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
12 000 Kč
Koláž pro Irén
Id: 40701
koláž/fotografie/kartón, rozměr koláže 37 x 43 cm, signováno, věnování, zaskleno, rámováno, velmi dobrý původní stav
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
11 555 Kč
František Cína - Jelínek
Letní den
Id: 42801
olej/karton, rozměr malby 40 x 55 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 500 Kč
Karel Jan Sigmund
Nad potokem
Id: 40816
olej/překližka, rozměr 69 x 90 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
11 300 Kč
Jaroslav Serpan
UBS 35
Id: 34119
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 70,5 x 50,5 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popsáno, datováno 1972, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
11 000 Kč
Rudolf Vojtěch Špillar
Slunce v lese
Id: 42822
olej/plátno, rozměr 81 x 90 cm, signováno vlevo dole, obraz ve velmi dobrém původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 600 Kč
Julie Mezerová-Winterová
Kopretiny
Id: 40801
olej/plátno, rozměr 55 x 38 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 500 Kč
Příhozy: 48
Josef Jíra
Náměstíčko
Id: 42106
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno 69, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
10 500 Kč
Jiří Sodoma
Dáma v červeném
Id: 42217
olej/karton, rozměr ve výřezu 39 x 39 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
10 500 Kč
Pravoslav Kotík
Kristus
Id: 42603
olej/karton, rozměr ve výřezu 27,5 x 19 cm, signováno vpravo nahoře, paspartováno, rámováno, majitelem konzultováno s kurátorem Pavlem Šmidrkalem
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
10 200 Kč