Aukce XXXII./2016
Josef Liesler
Ostrý jazyk
Id: 42001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 15/125, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 600 Kč
Antonín Boubín
Cesta sněhem
Id: 41108
olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 600 Kč
Jindřich Bubeníček
Před kostelem
Id: 42804
akvarel na papíře, rozměr 54 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
3 600 Kč
Bohumil Ullrych
Mlýnská stoka v M. Hydčicích
Id: 42706
olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 28, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 599 Kč
Jaromír Seidl
Úpa
Id: 31701
olej/lepenka/plátno, rozměr 65 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, lepenka s malbou lokálně poškozena, obraz volný v rámu, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
Soukup
Nad řekou
Id: 41013
olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 700 Kč
3 300 Kč
Dopis Nicol
Id: 40005
dopis na ručním papíře, signováno, velikost listu 30,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč
František Tavík Šimon
Na Karlově mostě
Id: 40804
dřevoryt/papír, velikost tisku 34,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
3 200 Kč
Hlava dívky
Id: 40003
dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 20. 11. 83, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 100 Kč
Karel Beneš
Chaloupka
Id: 40814
olej/karton, rozměr 32 x 43 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč
Ptáček
Id: 40002
kresba na listu z knihy, velikost listu 28 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 6. 3. 1961, věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 000 Kč
Z Korsiky
Id: 41002
tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 000 Kč
Bohuslav Lamač
Zátiší s ananasem
Id: 42703
oej/plátno, rozměr 57 x 57 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 810 Kč
Ellen Jilemnická
Za kliku
Id: 38703
pálená hlína, rozměr 66 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, originální plastika, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 800 Kč
Josef Hrubeš
Vysočany
Id: 38803
olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
2 730 Kč