Čas na serveru 15:19:16

Aukce XXXII./2016

Josef Liesler - Ostrý jazyk

Josef Liesler
Ostrý jazyk

Id: 42001

litografie/papír, rozměr ve výřezu 55 x 44 cm, signováno vpravo dole, datováno 80, vlevo dole 15/125, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 600

Detail

Antonín Boubín - Cesta sněhem

Antonín Boubín
Cesta sněhem

Id: 41108

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám v původním stavu

Vyvolávací cena:
1 800

3 600

Detail

Jindřich Bubeníček - Před kostelem

Jindřich Bubeníček
Před kostelem

Id: 42804

akvarel na papíře, rozměr 54 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
2 200

3 600

Detail

Bohumil Ullrych - Mlýnská stoka v M. Hydčicích

Bohumil Ullrych
Mlýnská stoka v M. Hydčicích

Id: 42706

olej/karton, rozměr 59 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 28, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

3 599

Detail

Jaromír Seidl - Úpa

Jaromír Seidl
Úpa

Id: 31701

olej/lepenka/plátno, rozměr 65 x 98 cm, signováno vpravo dole, datováno 59, lepenka s malbou lokálně poškozena, obraz volný v rámu, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

 Soukup - Nad řekou

Soukup
Nad řekou

Id: 41013

olej/plátno, rozměr 49,5 x 64,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 700

3 300

Detail

Ota Janeček - Dopis Nicol

Dopis Nicol

Id: 40005

dopis na ručním papíře, signováno, velikost listu 30,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 200

Detail

František Tavík Šimon - Na Karlově mostě

František Tavík Šimon
Na Karlově mostě

Id: 40804

dřevoryt/papír, velikost tisku 34,5 x 46,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
3 200

3 200

Detail

Ota Janeček - Hlava dívky

Hlava dívky

Id: 40003

dopis na ručním papíře oboustranný, signováno, datováno 20. 11. 83, velikost listu 29,5 x 20,5 cm, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

3 100

Detail

Karel Beneš - Chaloupka

Karel Beneš
Chaloupka

Id: 40814

olej/karton, rozměr 32 x 43 cm, signováno vlevo dole, malba lokálně poškozena, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

3 100

Detail

Ota Janeček - Ptáček

Ptáček

Id: 40002

kresba na listu z knihy, velikost listu 28 x 20,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 6. 3. 1961, věnování, volně loženo, nerámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Václav Špála - Z Korsiky

Z Korsiky

Id: 41002

tužka/papír, rozměr ve výřezu 10 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Bohuslav Lamač - Zátiší s ananasem

Bohuslav Lamač
Zátiší s ananasem

Id: 42703

oej/plátno, rozměr 57 x 57 cm, signováno vlevo dole, rámováno, původní dobrý stav

Vyvolávací cena:

2 810

Detail

Ellen Jilemnická - Za kliku

Ellen Jilemnická
Za kliku

Id: 38703

pálená hlína, rozměr 66 x 47 cm, signováno vlevo dole, datováno 88, originální plastika, původní stav

Vyvolávací cena:

2 800

Detail

Josef Hrubeš - Vysočany

Josef Hrubeš
Vysočany

Id: 38803

olej/karton, rozměr 36 x 46 cm, signováno vpravo dole, datováno 1940, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
900

2 730

Detail