Čas na serveru 08:54:32

Aukce XXXII./2016

Jaro Procházka - Pohled na kostel sv. Mikuláše

Jaro Procházka
Pohled na kostel sv. Mikuláše

Id: 42808

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

17 500

Detail

Emanuel Hosperger - Pobřeží

Emanuel Hosperger
Pobřeží

Id: 38804

olej/karton, rozměr 25 x 39 cm, signováno vpravo dole, přetřený rám, původní stav

Vyvolávací cena:
500

16 500

Detail

Příhozy: 54

Emanuel Famíra - Hlava

Emanuel Famíra
Hlava

Id: 42409

pískovec, celková výška 26 cm, výška sochy 17 cm, značeno na soše, dřevěný podstavec, původní stav

Vyvolávací cena:

16 500

Detail

Miloš Jiránek - Akt s labutí

Miloš Jiránek
Akt s labutí

Id: 41006

barevná kresba/papír, rozměr 77 x 28 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Fr. Dvořákem z roku 2000, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Ludmila Jiřincová - Rybářská loď

Ludmila Jiřincová
Rybářská loď

Id: 41008

kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

Josef  Svoboda - Rybáři

Josef Svoboda
Rybáři

Id: 42404

olej/plátno, rozměr 91 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

16 000

Detail

 Josef Holub - Lávka přes potok

Josef Holub
Lávka přes potok

Id: 42815

olej/karton, rozměr 27 x24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu

Vyvolávací cena:

15 600

Detail

Josef Lada - V šatlavě

Josef Lada
V šatlavě

Id: 40819

kombinovaná technika/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Karel Valter - Tichý den

Karel Valter
Tichý den

Id: 41004

polymer/sololit, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, na zadní straně autorský popis, zaskleno, rámováno, výborný dobrý stav

Vyvolávací cena:

15 500

Detail

Antonín Hudeček - Vysoké Tatry

Antonín Hudeček
Vysoké Tatry

Id: 40502

tempera/karton, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
1 800

15 000

Detail

Příhozy: 48

Josef Fiala - Pohled na Bavor

Josef Fiala
Pohled na Bavor

Id: 42807

olej/karton, rozměr 66 x 51, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
2 800

14 500

Detail

Václav Špála - Dívka

Dívka

Id: 40702

kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Rostislav Zárybnický - Ranní návštěva

Rostislav Zárybnický
Ranní návštěva

Id: 41007

olej/sololit, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, autorsky olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

14 000

Detail

Vlastimil Rada - Vesnička pod kopcem

Vlastimil Rada
Vesnička pod kopcem

Id: 39901

olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, novodobě rámováno, obraz v dobrém původním stavu, na zadní straně pozůstalostní razítka

Vyvolávací cena:
3 800

13 500

Detail

Jaroslav Serpan - EKN 38

Jaroslav Serpan
EKN 38

Id: 42213

tempera/papír, velikost listu 48 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
9 000

13 500

Detail