Aukce XXXII./2016
Jaro Procházka
Pohled na kostel sv. Mikuláše
Id: 42808
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč
Emanuel Hosperger
Pobřeží
Id: 38804
olej/karton, rozměr 25 x 39 cm, signováno vpravo dole, přetřený rám, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
16 500 Kč
Příhozy: 54
Emanuel Famíra
Hlava
Id: 42409
pískovec, celková výška 26 cm, výška sochy 17 cm, značeno na soše, dřevěný podstavec, původní stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
16 500 Kč
Miloš Jiránek
Akt s labutí
Id: 41006
barevná kresba/papír, rozměr 77 x 28 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozený papír, na zadní straně potvrzení pravosti Dr. Fr. Dvořákem z roku 2000, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Ludmila Jiřincová
Rybářská loď
Id: 41008
kombinovaná technika/papír, rozměr 33 x 40 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně věnování, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč
Josef Svoboda
Rybáři
Id: 42404
olej/plátno, rozměr 91 x 90 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
16 000 Kč
Josef Holub
Lávka přes potok
Id: 42815
olej/karton, rozměr 27 x24 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, vše v původním stavu
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 600 Kč
Josef Lada
V šatlavě
Id: 40819
kombinovaná technika/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 16,5 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, nerámováno, volně loženo
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 500 Kč
Karel Valter
Tichý den
Id: 41004
polymer/sololit, rozměr 24 x 30 cm, signováno vpravo dole, datováno 88, na zadní straně autorský popis, zaskleno, rámováno, výborný dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč
Antonín Hudeček
Vysoké Tatry
Id: 40502
tempera/karton, rozměr ve výřezu 31 x 43 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
15 000 Kč
Příhozy: 48
Josef Fiala
Pohled na Bavor
Id: 42807
olej/karton, rozměr 66 x 51, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 500 Kč
Dívka
Id: 40702
kolorovaný linoryt/papír, rozměr ve výřezu 25 x 19 cm, signováno vpravo dole, datováno 35, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
14 000 Kč
Rostislav Zárybnický
Ranní návštěva
Id: 41007
olej/sololit, rozměr 37 x 53 cm, signováno vlevo dole, datováno 79, autorsky olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
14 000 Kč
Vlastimil Rada
Vesnička pod kopcem
Id: 39901
olej/plátno, rozměr 32 x 45,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 46, novodobě rámováno, obraz v dobrém původním stavu, na zadní straně pozůstalostní razítka
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
13 500 Kč
Jaroslav Serpan
EKN 38
Id: 42213
tempera/papír, velikost listu 48 x 62,5 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
13 500 Kč