Aukce XXXII./2016
Stanislav Mahelka
Jarní podvečer
Id: 41901
olej/karton, rozměr 17 x 29 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 300 Kč
Karel Demel
Postavy
Id: 41112
suchá jehla/papír, velikost tisku 34,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč
František Kaláb
Vesnický rybník
Id: 41202
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, vpravo dole věnování s datací, signováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
Řetězový most
Id: 41116
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, původní stav, poškozený rám
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 200 Kč
Adolf Doležal
Žně na Chlumu
Id: 36904
olej/překližka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, zaskleno, oloupaný rám, původní stav
Vyvolávací cena:
900 Kč
1 109 Kč
Emanuela Šedivá
Hyacinty
Id: 41302
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 106 Kč
Rudolf Walter
Polní cesta
Id: 42302
olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 100 Kč
F. Hanuš Hérink
Na poli
Id: 41511
olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno 1921, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 050 Kč
Karel Toman
Roubené chaloupky
Id: 41512
akvarel/papír, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
300 Kč
1 028 Kč
Josef Svoboda_
Návrh scénografie I.
Id: 42207
uhel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Josef Svoboda_
Návrh scénografie II.
Id: 42208
uhel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Jaroslav Provazník
Děvče
Id: 43005
olej/karton, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
Josef Lada
Hrusice
Id: 41010
ofset, rozměr ve výřezu 27 x 42 cm, signováno v kameni vpravo dole, datováno 45, paspartováno zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč
Fjodor Ivanovič Melnikov
Chalupa
Id: 43004
olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč
Karel Šulc
Pražské panorama
Id: 43102
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
900 Kč