Čas na serveru 15:24:34

Aukce XXXII./2016

Stanislav Mahelka - Jarní podvečer

Stanislav Mahelka
Jarní podvečer

Id: 41901

olej/karton, rozměr 17 x 29 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

1 300

Detail

Karel Demel - Postavy

Karel Demel
Postavy

Id: 41112

suchá jehla/papír, velikost tisku 34,5 x 24,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail

František Kaláb - Vesnický rybník

František Kaláb
Vesnický rybník

Id: 41202

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 42 cm, vpravo dole věnování s datací, signováno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 200

1 200

Detail

  Autor neurčen - Řetězový most

Řetězový most

Id: 41116

olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vlevo dole, lokálně poškozena malba, původní stav, poškozený rám

Vyvolávací cena:
800

1 200

Detail

Adolf Doležal - Žně na Chlumu

Adolf Doležal
Žně na Chlumu

Id: 36904

olej/překližka, rozměr 25 x 35 cm, signováno vlevo dole, datováno 1939, zaskleno, oloupaný rám, původní stav

Vyvolávací cena:
900

1 109

Detail

Emanuela Šedivá - Hyacinty

Emanuela Šedivá
Hyacinty

Id: 41302

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 106

Detail

Rudolf  Walter - Polní cesta

Rudolf Walter
Polní cesta

Id: 42302

olej/plátno/karton, rozměr 24 x 33 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
1 100

1 100

Detail

F. Hanuš  Hérink - Na poli

F. Hanuš Hérink
Na poli

Id: 41511

olej/karton, rozměr 34 x 50 cm, značeno vlevo dole, datováno 1921, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 050

Detail

Karel Toman - Roubené chaloupky

Karel Toman
Roubené chaloupky

Id: 41512

akvarel/papír, rozměr 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, malba poškozena, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
300

1 028

Detail

Josef Svoboda_ - Návrh scénografie  I.

Josef Svoboda_
Návrh scénografie I.

Id: 42207

uhel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 52,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Svoboda_ - Návrh scénografie  II.

Josef Svoboda_
Návrh scénografie II.

Id: 42208

uhel/papír, rozměr ve výřezu 36 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 55, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Jaroslav Provazník - Děvče

Jaroslav Provazník
Děvče

Id: 43005

olej/karton, rozměr 55 x 46 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

Josef Lada - Hrusice

Josef Lada
Hrusice

Id: 41010

ofset, rozměr ve výřezu 27 x 42 cm, signováno v kameni vpravo dole, datováno 45, paspartováno zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

900

Detail

Fjodor Ivanovič  Melnikov - Chalupa

Fjodor Ivanovič Melnikov
Chalupa

Id: 43004

olej/karton, rozměr ve výřezu 26,5 x 39,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno rámováno

Vyvolávací cena:
800

900

Detail

Karel Šulc - Pražské panorama

Karel Šulc
Pražské panorama

Id: 43102

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 37,5 cm, signováno vpravo dole tužkou, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:
800

900

Detail