Aukce XXXII./2016
Josef Ullmann
Pod rozkvetlou strání
Id: 40401
olej/lepenka, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
42 000 Kč
Bedřich Havránek
Studie bodláku
Id: 41105
olej/karton, velikost listu 47 x 37 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
38 000 Kč
Příhozy: 59
Neznačeno
Při západu slunce
Id: 40404
olej/dřevo, rozměr 19 x 24 cm, na rámu štítek Romain Steppe (1859-1927), dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
36 000 Kč
Příhozy: 69
Vladimír Muzička
Lidé přicházející ke Kristu
Id: 39701
olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, autorsky rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
34 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
U malého mola v Bašce
Id: 41101
olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
34 000 Kč
Příhozy: 57
Jan Kristofori
Dvoubarevná partitura
Id: 35603
strukturální malba/sololit, rozměr 69,5 x 69,5 cm signováno vpravo dole, datováno 91, původní rámování, původní stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
33 100 Kč
Josef Jambor
Přichází jaro
Id: 42812
kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 22 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 000 Kč
Příhozy: 60
Karel Hodr
Jaro ve Stromovce
Id: 33701
olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
30 050 Kč
Josef Lada
Na trůnu
Id: 40201
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
30 000 Kč
Příhozy: 57
Andrej Bělocvětov
Kuchyňské zátiší
Id: 42602
olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, lokálně roztržený/zlomený karton, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
30 000 Kč
Jan Brychta
Parník u břehu
Id: 40811
olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 24,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, značeno ze zadu s datací, poškozený autorský rám, původní stav
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
29 000 Kč
Gustav Porš
Zimní potok
Id: 42704
olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
28 000 Kč
Josef Procházka
Podzimní nálada
Id: 40403
olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
27 500 Kč
Gustav Macoun
Před bouří
Id: 40402
olej/karton, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
26 700 Kč
Jan Smetana
Malý obraz
Id: 32914
olej/sololit, rozměr 40 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, autorsky rámováno, obraz i rám v naprosto původním velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
25 000 Kč