Čas na serveru 06:31:43

Aukce XXXII./2016

Josef Ullmann - Pod rozkvetlou strání

Josef Ullmann
Pod rozkvetlou strání

Id: 40401

olej/lepenka, rozměr 49 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, zaskleno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:
15 000

42 000

Detail

Bedřich  Havránek - Studie bodláku

Bedřich Havránek
Studie bodláku

Id: 41105

olej/karton, velikost listu 47 x 37 cm, signováno vlevo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

38 000

Detail

Příhozy: 59

  Neznačeno - Při západu slunce

Neznačeno
Při západu slunce

Id: 40404

olej/dřevo, rozměr 19 x 24 cm, na rámu štítek Romain Steppe (1859-1927), dekorativně adjustováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

36 000

Detail

Příhozy: 69

Vladimír Muzička - Lidé přicházející ke Kristu

Vladimír Muzička
Lidé přicházející ke Kristu

Id: 39701

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, datováno 04, autorsky rámováno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:

34 000

Detail

Josef Písecký (Liška) - U malého mola v Bašce

Josef Písecký (Liška)
U malého mola v Bašce

Id: 41101

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

Vyvolávací cena:
3 800

34 000

Detail

Příhozy: 57

Jan Kristofori - Dvoubarevná partitura

Jan Kristofori
Dvoubarevná partitura

Id: 35603

strukturální malba/sololit, rozměr 69,5 x 69,5 cm signováno vpravo dole, datováno 91, původní rámování, původní stav

Vyvolávací cena:

33 100

Detail

Josef Jambor - Přichází jaro

Josef Jambor
Přichází jaro

Id: 42812

kombinovaná technika/karton, rozměr ve výřezu 22 x 27,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1920, zaskleno, paspartováno, rámováno, původní stav

Vyvolávací cena:

32 000

Detail

Příhozy: 60

Karel Hodr - Jaro ve Stromovce

Karel Hodr
Jaro ve Stromovce

Id: 33701

olej/plátno, rozměr 68 x 98 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

30 050

Detail

Josef Lada - Na trůnu

Josef Lada
Na trůnu

Id: 40201

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 15 x 11 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, původní stav

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Příhozy: 57

Andrej Bělocvětov - Kuchyňské zátiší

Andrej Bělocvětov
Kuchyňské zátiší

Id: 42602

olej/karton, rozměr 59 x 49 cm, signováno vpravo dole, datováno 78, lokálně roztržený/zlomený karton, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

30 000

Detail

Jan Brychta - Parník u břehu

Jan Brychta
Parník u břehu

Id: 40811

olej/plátno podloženo kartonem, rozměr 24,5 x 30,5 cm, signováno vlevo dole, značeno ze zadu s datací, poškozený autorský rám, původní stav

Vyvolávací cena:
3 800

29 000

Detail

Gustav  Porš - Zimní potok

Gustav Porš
Zimní potok

Id: 42704

olej/plátno, rozměr 48 x 60 cm, signováno vlevo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
3 800

28 000

Detail

Josef Procházka - Podzimní nálada

Josef Procházka
Podzimní nálada

Id: 40403

olej/karton, rozměr 50 x 66 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
11 000

27 500

Detail

Gustav Macoun - Před bouří

Gustav Macoun
Před bouří

Id: 40402

olej/karton, rozměr 70 x 80 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
9 500

26 700

Detail

Jan  Smetana - Malý obraz

Jan Smetana
Malý obraz

Id: 32914

olej/sololit, rozměr 40 x 29 cm, signováno vlevo dole, datováno 77, autorsky rámováno, obraz i rám v naprosto původním velmi dobrém stavu

Vyvolávací cena:
7 500

25 000

Detail