Čas na serveru 16:38:49

Aukce XXXII./2016

František Tavík Šimon - Hrad Strečno

František Tavík Šimon
Hrad Strečno

Id: 40806

lept/papír, velikost tisku 27,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, novodobě rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

Detail

J. Kubižňák - Ve vesnici

J. Kubižňák
Ve vesnici

Id: 41507

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 800

Detail

Max Švabinský - Ze Skokova

Max Švabinský
Ze Skokova

Id: 41110

litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 800

Detail

Josef Hodek - Na cestě

Josef Hodek
Na cestě

Id: 40810

olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 628

Detail

M. Nosek - Pod slunečníkem

M. Nosek
Pod slunečníkem

Id: 41103

olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, obraz ve velmi dobrém stavu, olištováno

Vyvolávací cena:
1 200

1 605

Detail

J. Kubižňák - Mezi staveními

J. Kubižňák
Mezi staveními

Id: 41506

olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
800

1 600

Detail

Ota Pokorný - Na procházce

Ota Pokorný
Na procházce

Id: 41508

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
400

1 600

Detail

Milan Klimeš - Ty Já

Milan Klimeš
Ty Já

Id: 15903

olej/plátno, rozměr 39 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, olištováno, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Středohoří

Středohoří

Id: 34605

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 26/21, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

  Autor neurčen - Alpský motiv

Alpský motiv

Id: 38807

olej/plátno, rozměr 70,5 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:

Detail

František Tröster - Krysař

František Tröster
Krysař

Id: 42206

kresba/pastel/papír, velikost listu 32 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Milan Med - Tanec

Milan Med
Tanec

Id: 42209

kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno

Vyvolávací cena:

Detail

Otakar Teklý - Mezi stromy

Otakar Teklý
Mezi stromy

Id: 41115

olej/karton, rozměr 46 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
800

1 400

Detail

  Autor neurčen - Západ slunce nad městem

Západ slunce nad městem

Id: 41118

olej/překližka, rozměr 39 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, provenience pravděpodobně Rusko

Vyvolávací cena:
1 100

1 400

Detail

  Autor neurčen - Lesní cesta

Lesní cesta

Id: 41509

olej/plátno, rozměr 47 x 73 cm, značeno vlevo dole Novák, oděrky na rámu, původní stav

Vyvolávací cena:
500

1 300

Detail