Aukce XXXII./2016
František Tavík Šimon
Hrad Strečno
Id: 40806
lept/papír, velikost tisku 27,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole autorská značka, novodobě rámováno, zaskleno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
J. Kubižňák
Ve vesnici
Id: 41507
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 44, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 800 Kč
Max Švabinský
Ze Skokova
Id: 41110
litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, rámováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 800 Kč
Josef Hodek
Na cestě
Id: 40810
olej/plátno, rozměr 42 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 628 Kč
M. Nosek
Pod slunečníkem
Id: 41103
olej/plátno, rozměr 100 x 90 cm, signováno vpravo dole, datováno 57, obraz ve velmi dobrém stavu, olištováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 605 Kč
J. Kubižňák
Mezi staveními
Id: 41506
olej/karton, rozměr 50 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 43, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 600 Kč
Ota Pokorný
Na procházce
Id: 41508
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 22,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 34, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
400 Kč
1 600 Kč
Milan Klimeš
Ty Já
Id: 15903
olej/plátno, rozměr 39 x 32 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, olištováno, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Středohoří
Id: 34605
kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 26/21, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč
Alpský motiv
Id: 38807
olej/plátno, rozměr 70,5 x 92 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
František Tröster
Krysař
Id: 42206
kresba/pastel/papír, velikost listu 32 x 48,5 cm, signováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Milan Med
Tanec
Id: 42209
kombinovaná technika/pastel/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, paspartováno, volně loženo, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
Otakar Teklý
Mezi stromy
Id: 41115
olej/karton, rozměr 46 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, obraz i rám v původním dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 400 Kč
Západ slunce nad městem
Id: 41118
olej/překližka, rozměr 39 x 43,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1966, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, provenience pravděpodobně Rusko
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 400 Kč
Lesní cesta
Id: 41509
olej/plátno, rozměr 47 x 73 cm, značeno vlevo dole Novák, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
500 Kč
1 300 Kč