Aukce XXXII./2016
Emil Filla
Středohoří
Id: 42107
kombinovaná technika/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 53,5 cm, značeno vpravo dole, datováno 49, autorsky kolorovaná pasparta, zaskleno, rámováno, na zadní straně věnování
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
25 000 Kč
Miroslava Vrbová - Štefková
Labutí jezero
Id: 41106
olej/plátno/karton, rozměr plátna 94 x 61 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve výborném stavu
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč
Karel Špillar
Z Francie
Id: 42821
olej/plátno, rozměr 39 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1931, oděrky na rámu, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
25 000 Kč
Ota Bubeníček
Z jižních čech
Id: 38902
olej/plátno/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, datováno 29, oděrky na rámu, původní stav, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
24 010 Kč
Otto Gutfreund
Sedící
Id: 41012
patinovaná sádra, původní starý odlitek, výška 24,5 cm, značeno G na spodu, původní velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
23 000 Kč
Diplomatická jednání
Id: 43501
litografie/papír, rozměr ve výřezu 51 x 35 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole č. 42/85, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, novodobě rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
21 000 Kč
Otakar Hůrka
Zasněžená vesnička
Id: 32601
olej/plátno, rozměr 65 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz odborně čištěn, rámováno, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
20 500 Kč
Vincent Hložník
Moře
Id: 38301
olej/karton, rozměr 29 x 39 cm, signováno vlevo dole, datováno 72, původem ze sbírky Ivana Melicherčíka, lehce otřená barva, rámováno, původní stav
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
20 000 Kč
Václav Kozák
Zámecké schody
Id: 42802
olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz v původním stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
19 500 Kč
Příhozy: 54
Jan Kutálek
Čert písař
Id: 40821
pálená hlína/glazováno, výška 26,5 cm, signováno na spodu, původní výborný stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
18 501 Kč
Jan Kutálek
Rozesmátý čert
Id: 40822
pálená hlína/glazováno, výška 21 cm, signováno na spodu, původní výborný stav
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
18 000 Kč
Josef Písecký (Liška)
Ostrov Locrum
Id: 43301
olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
18 000 Kč
Jaroslav Horejc
Akt
Id: 41011
patinovaná sádra, výška sochy 60,5 cm, výška s podstavcem cca 65 cm, značeno na podstavci s datací 1936, lokálně poškozená patina, původní stav
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 760 Kč
Karel Holan
Rozkvetlý keř v lomu
Id: 40101
olej/plátno, rozměr 41,5 x 51,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 41, obraz i rám ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
17 500 Kč
Leopold Musil
Podzim na Vltavě
Id: 42705
olej/karton, rozměr 50 x 70 cm, signováno vpravo dole, obraz v dobrém stavu, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
17 500 Kč