Čas na serveru 11:35:05

Aukce LXXI./2021

Jan  Zrzavý - Bárky u pobřeží

Bárky u pobřeží

Id: 292001

kombinovaná technika/tempera/vosková pastelka/silný papír, rozměr listu 19 x 22,3 cm, značeno monogramem vpravo dole, zaskleno, oděrky na autorském ručně kolorovaném rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou

Vyvolávací cena:
12 000

900 000

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 150

Teodor Josef Mousson - Neděle na předměstí

Teodor Josef Mousson
Neděle na předměstí

Id: 291701

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm, značeno vpravo dole, doba vzniku dle názoru znalce cca 1926-7, oděrky na rámu, přiložen písemný soudněznalecký posudek PhDr. Mariána Kvasničky, stav viz foto

Vyvolávací cena:
25 000

455 000

Detail

Příhozy: 132

Olbram Zoubek - Evo!

Evo!

Id: 291709

olovo/cín/zlato, celková výška 72 cm, značeno na podstavci, stav viz foto, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:
15 000

320 001

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 73

Josef Jíra - Dušičky v Kristiánově

Josef Jíra
Dušičky v Kristiánově

Id: 291702

olej/plátno, rozměr 65 x 90 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, původní autorské olištování, stav viz foto

Vyvolávací cena:
10 000

275 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 106

Robert Jiran - Tři barvy

Robert Jiran
Tři barvy

Id: 289404

Vyvolávací cena:

265 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 145

Ota Janeček - Snt. Francois

Snt. Francois

Id: 291703

olej/plátno, rozměr 55 x 54 cm, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně věnování a popis, oděrky na rámu, majitel získal přímo od autora

Vyvolávací cena:
10 000

215 001

Detail

Příhozy: 69

Karel Valter - Průhled

Karel Valter
Průhled

Id: 292201

olej/plátno, rozměr 105 x 115 cm, značeno a datováno uprostřed dole, autorsky olištováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:

215 000

Detail

Příhozy: 123

Vladimír Komárek - Bílá židle

Vladimír Komárek
Bílá židle

Id: 287902

olej/plátno, rozměr 90 x 70 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

175 000

Detail

Účastníci: 21

Antonín Chittussi - Zimní krajina s Řípem

Antonín Chittussi
Zimní krajina s Řípem

Id: 287105

olej/dřevo, rozměr 16 x 21 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně výstavní razítko Mánes, dekorativně adjustováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Romanem Prahlem

Vyvolávací cena:

166 100

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 101

František Kupka - Okolo bodu

František Kupka
Okolo bodu

Id: 286802

sérigrafie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 43 cm, značeno vpravo dole v desce, číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

165 000

Detail

Účastníci: 25

Příhozy: 108

Václav Radimský - Labská tůň

Václav Radimský
Labská tůň

Id: 292301

olej/karton, rozměr 36 x 47 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
11 000

155 000

Detail

Účastníci: 28

Příhozy: 111

Zdeněk Burian - Z pankráckých stavenišť III.

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť III.

Id: 291902

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, lehce poškozený rám

Vyvolávací cena:

150 555

Detail

Příhozy: 120

Václav Špála - Studie aktu

Studie aktu

Id: 292701

olej/papír/karton, rozměr 95 x 51 cm, rok 1905, značeno vlevo dole, dle informace na zadní straně podepsáno autorem roku 1928, na zadní straně štítek soupisu díla, obraz též uveden v publikaci Václav Špála Mezi avantgardou a živobytím viz foto, malba značně poškozena viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
15 000

140 001

Detail

Max Horb - Pierot

Max Horb
Pierot

Id: 290706

olej/dřevo, rozměr 33,5 x 23,5 cm, značeno vpravo dole, stav viz foto, poškozený rám

Vyvolávací cena:

135 000

Detail

Příhozy: 79

Olbram Zoubek - Na břehu světa

Na břehu světa

Id: 290502

reliéf/olovo/cín/zlato, rozměr cca 31 x 21 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1999, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

116 000

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 54