Čas na serveru 11:11:27

Aukce LXXI./2021

Robert Jiran - Akt s pohárem

Robert Jiran
Akt s pohárem

Id: 286102

Vyvolávací cena:

71 000

Detail

Účastníci: 23

Příhozy: 91

Andy Warhol - Zebra

Andy Warhol
Zebra

Id: 289701

litografie/ruční papír, velikost listu 57 x 38 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 20/100, zaskleno, rámováno, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity Společnosti Andy Warhola Medzilaborce

Vyvolávací cena:

70 000

Detail

Příhozy: 73

Václav Radimský - Říční břeh

Václav Radimský
Říční břeh

Id: 292302

olej/karton, rozměr ve výřezu 29 x 49 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Naděždou Blažíčkovou-Horovou

Vyvolávací cena:
8 000

70 000

Detail

Příhozy: 69

Jaroslav Čermák - Sedící žena v interiéru

Jaroslav Čermák
Sedící žena v interiéru

Id: 286903

olej/plátno, rozměr 70,5 x 49 cm, značeno vlevo dole, datováno 1871, v minulosti restaurováno viz přiložená restaurátorská zpráva, přiložen odborný posudek PhDr. Michaela Zachaře, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
12 000

67 000

Detail

Příhozy: 59

Jaroslav Panuška - Odpočinek tulácké rodiny u Sv.Jakubského rybníka

Jaroslav Panuška
Odpočinek tulácké rodiny u Sv.Jakubského rybníka

Id: 287109

olej/karton, rozměr 55 x 66 cm, značeno vpravo dole, oděrky na dekorativním rámu, obdobný obraz uveden v publikaci "Panuška" od Jaroslava Valečky č. 147 viz foto, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem, obraz byl součástí výstavy v Galerii města Trutnova "Krajina Jaroslava Panušky" v roce 2018

Vyvolávací cena:
4 800

67 000

Detail

Příhozy: 81

Alois Kalvoda - Břízy u vody

Alois Kalvoda
Břízy u vody

Id: 292303

olej/karton, rozměr 39,5 x 47,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

66 000

Detail

Účastníci: 19

Příhozy: 74

Robert Jiran - Zasněná

Robert Jiran
Zasněná

Id: 286103

Vyvolávací cena:

65 000

Detail

Příhozy: 82

Vladimír Komárek - Dvě vázy a talíř

Vladimír Komárek
Dvě vázy a talíř

Id: 287801

olej/plátno, rozměr 54 x 81 cm, značeno uprostřed dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

64 007

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 63

Jaroslav Grus - Strom

Jaroslav Grus
Strom

Id: 286902

olej/plátno, rozměr 97 x 78 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně výstavní razítko Mánesa, rámováno, stav viz foto

Vyvolávací cena:
3 800

63 000

Detail

Příhozy: 86

Kristian Kodet - Torzo

Kristian Kodet
Torzo

Id: 288504

olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno

Vyvolávací cena:
2 800

62 000

Detail

Příhozy: 51

Ferdinand Lepie - Letní krajina se stromem

Ferdinand Lepie
Letní krajina se stromem

Id: 288703

olej/plátno, rozměr 73 x 100 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu, přiložen posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

Vyvolávací cena:
9 500

61 000

Detail

Příhozy: 49

Othon Coubine - Ovocné zátiší

Othon Coubine
Ovocné zátiší

Id: 292002

kombinovaná technika/karton, rozměr 20 x 30 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

61 000

Detail

Příhozy: 69

Ota Janeček - Žabka

Žabka

Id: 289303

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

60 400

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 66

Václav Boštík. - Konvolut pěti kusů

Václav Boštík.
Konvolut pěti kusů

Id: 289202

kombinovaná technika/ruční papír, jedná se o publikaci Hermanna Hesse Večerní mraky, výtisk č. 173/200, výborný stav, rozměr desek 30,5 x 21 cm, volně loženo

Vyvolávací cena:
11 000

58 000

Detail

Příhozy: 59

František Kyncl - Monostruktura

František Kyncl
Monostruktura

Id: 286203

akryl/ruční papír, rozměr 105 x 78 cm, značeno a datováno na zadní straně, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:
8 000

57 000

Detail

Příhozy: 63