Čas na serveru 10:46:20

Aukce LXXI./2021

Antonín Waldhauser  - Venkovská krajina s povozem

Antonín Waldhauser
Venkovská krajina s povozem

Id: 287106

olej/papír/karton, rozměr 16 x 20 cm, značeno vlevo dole méně zřetelně, autorovo rané dílo, drobné otřeniny na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 65

Ota Janeček - Ranní píseň

Ranní píseň

Id: 289601

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
4 800

57 000

Detail

Účastníci: 20

Příhozy: 64

Vojtěch Preissig - Pastýř

Vojtěch Preissig
Pastýř

Id: 291210

barevný lept/akvatinta/papír, rozměr tisku 36 x 34,3 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

57 000

Detail

Příhozy: 79

Kristian Kodet - Hlavy

Kristian Kodet
Hlavy

Id: 288701

olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno

Vyvolávací cena:

56 000

Detail

Příhozy: 69

Zdeněk Burian - Přistání v Roa-na

Zdeněk Burian
Přistání v Roa-na

Id: 286704

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

Vyvolávací cena:

55 000

Detail

Příhozy: 49

Olbram Zoubek - Zastavení

Zastavení

Id: 290501

reliéf/olovo/cín, rozměr cca 31 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek

Vyvolávací cena:

52 000

Detail

Účastníci: 20

František Ringo Čech - Francouzská Polynésie

František Ringo Čech
Francouzská Polynésie

Id: 291101

olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po

Vyvolávací cena:

51 000

Detail

Příhozy: 63

Zdeněk Burian - Z pankráckých stavenišť II.

Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť II.

Id: 291004

tempera/karton, rozměr ve výřezu 34 x 46 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, oděrky na dobovém rámu, přiložena literatura s publikací obrazu

Vyvolávací cena:

50 127

Detail

Účastníci: 18

Příhozy: 54

František Kaván - Trosky z Hrdoňovických skal

František Kaván
Trosky z Hrdoňovických skal

Id: 286402

olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 49

Jiří Anderle - Appassionáta

Appassionáta

Id: 287202

ručně kolorovaný lept/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno, datováno, popsáno, č. 1/1 vše ve spodní části, volně loženo nerámováno

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Účastníci: 22

Příhozy: 77

Othon Coubine - Krajina u Boskovic

Othon Coubine
Krajina u Boskovic

Id: 291504

pastel/lepenka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, historie obrazu popsána na zadní straně

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 51

Gustav  Porš - Bludný kámen u Skutče

Gustav Porš
Bludný kámen u Skutče

Id: 292401

olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:

50 000

Detail

Příhozy: 61

Jan Saudek - Sword

Sword

Id: 287501

fotografie, rozměr 30 x 34,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Gustav  Porš - Kvetoucí šípek v poli

Gustav Porš
Kvetoucí šípek v poli

Id: 288002

olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, oboustranný obraz, lehce poškozený rám,po

Vyvolávací cena:

49 000

Detail

Příhozy: 66

Václav Špála - Z jižních Čech

Z jižních Čech

Id: 289307

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

Vyvolávací cena:
6 000

48 005

Detail

Účastníci: 21

Příhozy: 57