Aukce LXXI./2021
Antonín Waldhauser
Venkovská krajina s povozem
Id: 287106
olej/papír/karton, rozměr 16 x 20 cm, značeno vlevo dole méně zřetelně, autorovo rané dílo, drobné otřeniny na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Michaela Zachaře
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 65
Ranní píseň
Id: 289601
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
57 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 64
Vojtěch Preissig
Pastýř
Id: 291210
barevný lept/akvatinta/papír, rozměr tisku 36 x 34,3 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 79
Kristian Kodet
Hlavy
Id: 288701
olej/plátno/karton, rozměr 60 x 45 cm, značeno a datováno ve spodní části, rámováno
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
56 000 Kč
Příhozy: 69
Zdeněk Burian
Přistání v Roa-na
Id: 286704
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 25 x 34 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
55 000 Kč
Příhozy: 49
Zastavení
Id: 290501
reliéf/olovo/cín, rozměr cca 31 x 21,5 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 1992, konzultováno a pravost potvrzena Nadačním fondem Kmentová Zoubek
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč
Účastníci: 20
František Ringo Čech
Francouzská Polynésie
Id: 291101
olej/plátno, rozměr 45 x 125 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, rámováno,po
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
51 000 Kč
Příhozy: 63
Zdeněk Burian
Z pankráckých stavenišť II.
Id: 291004
tempera/karton, rozměr ve výřezu 34 x 46 cm, neznačeno, autorsky popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, oděrky na dobovém rámu, přiložena literatura s publikací obrazu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 127 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 54
František Kaván
Trosky z Hrdoňovických skal
Id: 286402
olej/karton, rozměr 30 x 42 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, lehce poškozený rám, znečištěno pod sklem, stav viz foto, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 49
Appassionáta
Id: 287202
ručně kolorovaný lept/papír, rozměr listu 64,5 x 47,5 cm, značeno, datováno, popsáno, č. 1/1 vše ve spodní části, volně loženo nerámováno
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 77
Othon Coubine
Krajina u Boskovic
Id: 291504
pastel/lepenka, rozměr 28 x 40 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, historie obrazu popsána na zadní straně
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 51
Gustav Porš
Bludný kámen u Skutče
Id: 292401
olej/plátno, rozměr 60 x 76 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 61
Sword
Id: 287501
fotografie, rozměr 30 x 34,2 cm, značeno ve spodní části, popsáno po okraji, volně loženo, nerámováno, přiložen certifikát vlastníka originální fotografie
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
49 000 Kč
Gustav Porš
Kvetoucí šípek v poli
Id: 288002
olej/karton, rozměr 24,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně věnování, oboustranný obraz, lehce poškozený rám,po
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
49 000 Kč
Příhozy: 66
Z jižních Čech
Id: 289307
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42,5 x 57 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
48 005 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 57